Zdravotné Výhody Acai Bobule

Tam sú početné zdravé plody, že by bolo skvelý doplnok k vašej strave. Acai berry je jedným z najzdravších bobule budete niekedy nájsť.

Acai je bežne nájsť v dažďových pralesov Amazónie pôvodných berry. Tento antioxidant-bohaté ovocie bol predzvesťou stáročia ako liečenie imunitný-podnecovanie, energiou-posilnenie ovocie. Exotické relatívna čučoriedok a brusníc, výskum ukázal, že tento berry antioxidant-bohatá môže byť schopný podporovať pri prevencii chorôb spojených s oxidačným poškodením, nehovoriac o mnohých ďalších zdravotných výhod.

So boli použité na stovky rokov v Južnej Amerike, je to len nedávno, že acai bobule sú je výnos z ďalej do cudziny.

Acai palm strom rastie v niektorých častiach Brazílie, Kolumbie a Peru a ovocie stromu a palmy boli použité na podporu zdravia tých, ktorí žijú medzi to. Stromy rastú na okraji rieky a okolo záplavové a môže dosiahnuť až 25 metrov na výšku. Samotný plod prichádza v podobe hlboko fialové bobule, podobne ako červené hrozno, ale sú trochu menšie a ťažšie, oilier kože.

Kým výhody z ovocia boli známe a využívané cez Amazon, ovocie je veľmi skaze a výsledkom je ťažké na export, teda čas trvalo dosiahnuť iných častí sveta. Teraz, keď sa používa flash zmrazenie, je oveľa jednoduchšie na zber a vývoz ovocia pri zachovaní jeho výživové vlastnosti.

Rad živín v rámci ovocie je pestrá. Antioxidanty, a mastných kyselín ako Omega-3, môže pomôcť udržať ľudské telo zdravé, keď súčasťou našej stravy, a podľa Health Sciences Institute (HIS); acai berry je bohatá na oboch. Hoci 90 percent Berry sa skladá z jeho veľkých osivo, kože a zostávajúce mäsité celulózy je kde živiny sú husto zabalené. To je to, že bol pyré a opitý vyššie uvedených pôvodných Juhoameričania ako súčasť ich stravy.

Kliknite tu kúpiť Acai Berry od oficiálnej internetovej stránky

1. Srdce zdravie

Podobne ako červené víno, výskum ukazuje, že acai bobule sú veľmi vysokým obsahom antokyanov, forma rastlín antioxidačné spojené s schopnosť znižovať hladinu cholesterolu v krvnom riečisku. Oni sú tiež bohaté na rastlinné steroly, ktoré poskytujú výhody kardio-ochranný na naše bunky. Je to prevencia vzniku krvných zrazenín, zlepšuje celkové prekrvenie a relaxačné krvných ciev.

2. Odolný proti škodlivým organizmom

Vedci z Federal University of Rio de Janeiro ukázali, že konzumácia acai extrakt môže pomôcť v boji proti škodlivým organizmom. Avšak, som odporučil Oregano olej pre túto úlohu.

3. Pomáha pri chudnutí

Známy výživu ako super-potravín, acai môže pomôcť nám nielen schudnúť, ale udržať si zdravú váhu. Jedna zaujímavá štúdia z národných inštitútov Aging zistil, že buničina z acai berry mal schopnosť znižovať negatívne účinky high-tuk stravy v laboratórnych štúdiách na muchy.

4. Podporuje zdravie pokožky

V súčasnosti mnohé moderné kozmetické výrobky veziete acai olej, opäť kvôli olej s vysokým obsahom antioxidantov. Čo je viac acai olej je skvelé prírodné alternatívu na základe chemickej starostlivosť o pokožku produkty ktoré poškodenie kože v dlhodobom horizonte. Užívať vnútorne, bobule môže tiež dať kožu zdravšie žiary. v skutočnosti
Brazílčania boli jesť bobule acai po stáročia na liečbu kožných ochorení.

Kliknite tu kúpiť Acai Berry od oficiálnej internetovej stránky

5. Pomáha s zažívacie naštvaná

S acai môžu tiež pomôcť udržať náš tráviaci systém čistý a v optimálnej funkcie. Bobule majú silné detoxikačné kapacít v ľudskom tele a dobre známy tradičný zdroj vlákniny. Samozrejme, existuje veľa iných vysoká fiber foods, ktoré môžete urobiť to isté, vrátane mnohých ďalších typov bobule.

6. Anti-alergénne látky

Acai bobule obsahujú vlastnosti, ktoré podporujú normálne zápal, ktoré môžu zabrániť typický zápal reakcie spojené s alergickými reakciami.

7. Vylepšené bunkovej zdravie

Na všeobecnej úrovni, Antokyaníny nájsť v acai hrať úlohu v našom systéme bunkovej ochrany, pomáha udržať bunky silný proti invázii voľných radikálov.

8. Môže pomôcť v boji proti rakovine

Acai je veľmi vysokým obsahom vitamínu C a ellagic kyselina, kombinácia posilnenie imunitného systému, ktoré bolo preukázané, že potláčajú rast rakoviny. Jedna štúdia uverejnená v Journal of Agriculture a potravinárska chémia zistil, že polyfenolové zlúčeniny extrahované z acai znížená rakoviny bunkovej proliferácie 56-86%. To je myšlienka, že acai je phytochemcials môže zastaviť procesom karcinogenézy na molekulárnej úrovni, odrovnať fytoestrogény bunky skôr, než oni množia. Veľa konverzácie má sústredený okolo acai a prostaty, osobitne.

Kliknite tu kúpiť Acai Berry od oficiálnej internetovej stránky

9. Anti-Aging účinky

Extrémne vysoké v mnohých formách rastlinné fytochemikálie (antioxidanty), acai bobule môžu prispieť k schopnosť spomaliť alebo zvrátiť typické procesy starnutia súvisiace zápaly a bunkovej oxidačnému poškodeniu. V skutočnosti, bobule sú jedna z najvyššie planéty zdrojov antioxidantov, s jedným berry drží vo výške desaťnásobku antioxidanty ako hrozna, a dva krát množstvo čučoriedky.

10. Energie zvýši

Kvôli jeho celkový prínos pre zdravie, s acai extrakt môže viesť k zvýšeniu celkovej úrovne energie a vytrvalosť, a môže pomôcť vyčerpania a únavy. Kedykoľvek potrebujete pomoc, jednoducho jesť hrsť bobúľ a budete pripravení ísť v žiadnom okamihu!

11. Lepší Sex

Toto slávne červené bobule bola tiež spojená s celkovo zvýšený krvný obeh v ľudskom tele, jav, ktorý môže prispieť k zvýšeniu libida, zvlášť pre mužov.

12. Zlepšuje mentálne funkcie

Predbežný výskum štúdie ukazujú, že acai môžu prevenciu duševnej nerovnováhy u žien v menopauze.

Predám ekologicky certifikovaný Acai. Nielen oni sú bezpečnejšie, ale chutia lepšie taky. Ak nemôžete nájsť acai bobule, Ďalším dobrým zdrojom antioxidantov plody sú goji plody.

Kliknite tu kúpiť Acai Berry od oficiálnej internetovej stránky

Existuje mnoho zdravé bobule, které by byl skvělý doplněk k vaší stravy. Acai berry je jedním z nejzdravějších bobulí, kdy najdete také.

Acai je domácí berry běžně vyskytují v deštných pralesů Amazonie. Tento antioxidační bohaté ovoce byla předzvěstí po staletí jako léčivá, imunologické, zvyšování energetické ovoce. Exotické příbuzný borůvek a brusinek, výzkum ukázal, že tento berry-antioxidant bohatý může být schopen podporovat při prevenci chorob souvisejících s oxidativním poškozením, nemluvě o mnoho zdravotních výhod.

Které byly použity pro stovky let v Jižní Americe, je to teprve nedávno že výhody acai bobule se daří plnit dále do ciziny.

Acai Palma roste v některých částech Brazílie, Kolumbie a Peru, a ovoce na strom a dlaně byly použity k podpoře zdraví těch, kteří žijí mezi. Stromy rostou na okrajích řeka a okolí zátopové oblasti a může dosáhnout výšky až 25 m. Ovoci přijde v podobě tmavočervené bobule, podobně jako červené hrozny, ale jsou poněkud menší a s tvrdší, oilier kůží.

Zatímco přínosy plodu byly známy a využívány přes Amazon, ovoce je mimořádně rychlé zkáze a proto je obtížné pro export, tedy v době, kdy je třeba k dosažení ostatních částí světa. Teď, Flashi zmrazení se používá, je mnohem jednodušší sklizeň a export ovoce stále zachováním své nutriční vlastnosti.

Je pestrá škála živin uvnitř plodu. Antioxidanty a mastné kyseliny, jako Omega-3, může pomoci udržet lidské tělo zdravé, pokud je zahrnuto jako součást naší stravy a podle stavu Sciences Institute (HIS); acai berry je bohatá na obou. 90 Procent Berry se skládá z jeho velkých semen, zbývající masité buničiny a kůže sice kde živiny jsou hustě zabalené. To je to, že byl pyré a opilý výše uvedených nativní Jihoameričanů, jako součást jejich stravy.

Chcete-li koupit Acai Berry od oficiální internetové stránky

1. Zdraví srdce

Podobně jako červené víno, výzkum ukazuje, že acai bobule jsou velmi vysoké v antokyanů, forma rostlinných antioxidantů spojená s schopnost snížit hladinu cholesterolu v krvi. Oni jsou také bohaté na rostlinné steroly, které poskytují výhody kardio ochranné pro naše buňky. Je to tím brání vzniku krevních sraženin, zlepšení celkového krevního oběhu a uvolnění cév.

2. Vůči škodlivým organismům

Vědci z Federální univerzitě v Rio de Janeiro prokázaly, že konzumace acai extrakt může pomoci bojovat proti škodlivým organismům. Nicméně doporučuji Oregano olej pro tento úkol.

3. Pomáhá při hubnutí

Známý výživu, jako super-jídlo, acai nám tedy může pomoci nejen zhubnout, ale udržovat zdravou váhu. Jedna zajímavá studie z národních institutů stárnutí zjistil, že řízky z acai berry má schopnost snížit negativní dopady high tuk stravy v laboratorní studie na mouchy.

4. Podporuje zdraví pokožky

V současné době mnoho moderních kosmetické výrobky nesou acai ropy, opět kvůli vysokým obsahem oleje. A co víc acai olej je skvělý přírodní alternativou chemických na péči o pleť výrobky, které poškození kůže v dlouhodobém horizontu. Užívat vnitřně, bobule může také dát kůži zdravější záře. Vlastně
Brazilci jedli acai bobule po celá staletí k léčbě kožních podmínky.

Chcete-li koupit Acai Berry od oficiální internetové stránky

5. Pomáhá s zažívací rozrušení

Brát acai může také pomoci v udržení náš trávicí systém v čistotě a v optimální funkci. Bobule mají silné detoxikační schopností v lidském těle a jsou dobře známé tradiční zdroj vlákniny. Samozřejmě existuje mnoho jiných vlákniny potraviny, které může udělat totéž, včetně mnoha dalších typů bobulí.

6. Anti-alergenní látky

Acai bobule obsahují vlastnosti, které podporují normální zánět, který může zabránit typické zánět reakce spojená s alergické reakce.

7. Zlepšení buněčné zdraví

Na obecné úrovni antokyanů v acai hrají roli v našem systému buněčné ochrany, což pomáhá udržet silný proti invazi volné radikály buňky.

8. Může pomoci bojovat s rakovinou

Acai je velmi vysoko v vitamínu C a Kyselina ellagová, posílení imunitního systému kombinace, která bylo prokázáno, že potlačují růst rakoviny. Jedna studie publikované v časopise Journal of Agriculture a chemie potravin zjistil, že polyfenolické extrahované z acai snížení rakoviny buněčné proliferace 56-86 %. To je si myslel, že si acai phytochemcials nemůže zastavit proces karcinogeneze na molekulární úrovni, zabíjení nádorových buněk, dříve, než se začnou množit. Složitý rozhovor je soustředěný kolem acai a rakoviny prostaty, konkrétně.

Chcete-li koupit Acai Berry od oficiální internetové stránky

9. Omlazovací účinky

Extrémně vysoká v mnoha formách rostlin fytochemikálie (antioxidanty), acai bobule mohou přispět k schopnost zpomalit nebo zvrátit typické procesy stárnutí související se zánět a mobilní oxidativním poškozením. Ve skutečnosti bobule jsou jedním z nejvyšších zdrojů planety antioxidantů, s jednou berry drží desetkrát větší množství antioxidantů jako hrozny a dvakrát množství borůvek.

10. Zvýšení energie

Kvůli jeho celkový přínos pro zdraví, acai extrakt může vést ke zvýšení celkové úrovně energie a výdrž a může pomoci v boji proti únavě a vyčerpání. Kdykoli budete potřebovat podporu, prostě jíst hrst bobulí a budete připraveni jít v žádném okamžiku!

11. Lepší Sex

Tento slavný červeného berry byla také připojené k celkovému zvýšení krevního oběhu v lidském těle, fenomén, který může přispět k zvýšení libida, zejména pro muže.

12. Zlepšuje mentální funkce

Předběžný výzkum studie ukazují, že acai může zabránit duševní nerovnováhu žen v menopauze.

Koupit organicky certifikovaných Acai. Nejenže jsou bezpečnější, ale také lepší chuť. Pokud nemůžete najít acai bobule, jsou dalším dobrým zdrojem antioxidační ovoce goji bobule.

Chcete-li koupit Acai Berry od oficiální internetové stránky