Ne Kadar Hızlı Bir şekilde 2 Hafta Içinde Kilo Vermek

Aslında, o 12 gün aslında 15 kilo oldu. Şimdiye kadar biraz altında dört hafta içinde 20 £ üzerinden kayıp ve güçlü olacak. Biz aşağıda tarif diyet genellikle herhangi bir sorun olmadan, ilk iki hafta içinde kayıp kilo 10 üretebilir.

Esas olarak su içmek

Bir spor veya enerji içeceği, meyve yüzlü veya hafif bira — her hizmet yaklaşık 100 kalori içerir. Böylece onları bir atık henüz bu içecek yiyecek yolu 100 kalori yapar, tatmin olmayan. Diğer sıvılar yüksek sodyum ve hüner your body su, eğer Şişirme istinat içine karbonhidrat olabilir.

Su, diğer taraftan, sıfır kalori ve karbonhidrat ve yapım o mükemmel ince yapılı aşağı içecek hiçbir sodyum için çok az var. Ve garip, o aslında fazla suyu kilo fışkırma yardımcı olur hem de metabolizma jump-starts. Sadece çok sıkıcı, limon dilimleri ekleyin veya yaprakları nane.

Phen375 resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın

Yasak beyaz ekmek ve makarna

Tüm beyaz tahıl ürünleri dışarı kesme-beyaz pirinç, makarna, sandviç rulo gibi — bu gıdalar basit karbonhidrat, özellikle göbek şişkinlik neden çünkü anında size ince aşağı. Basit karbonhidratlar hasara yol tahribat kilo olarak onlar çok hızlı bir şekilde Aç ve daha sonra yemek bırakarak sindirmek, çünkü.

Bir adım daha ileri, sağlıklı ama hala davul gibi şişmiş tetikleyen tam tahıllı ile deðiþtiriliyor yerine gitmek için ekmek ürünleri, sebze hafta yerine. Bu şekilde, bir tavuk sandviç tavuk salata olur ve cips ve dip havuç ve daldırma dönüştürün. Sen tam uzun kalmak bu yüzden karmaşık karbonhidrat sebze gelen daha yavaş sindirilir. Ve sebzeler çoğunlukla su olduğundan, aynı zamanda aşırı su ağırlığı fışkırma yardımcı.

Yapmak kalbî-30 dakika bir gün

Kalp hızı kalkar herhangi bir egzersiz kalori yakarsınız. Ama aynı anda birden fazla kasları yürütmektedir bir kardiyo rutin seçerseniz daha fazla kalori kullanacağız.

3-Düşünün: iplik, kardiyo kickboks ve Kampı egzersiz. Her yarım saatte 200-300 kalori her şey daha şık ve daha sıkı görünmesi, kollar, bacaklar ve çekirdek kadar tonlama süre meşaleler.

Ara egzersiz egzersiz birleştirmek Eğer oturum başına daha fazla kalori yakmak: ile yavaş aktivite öbekler yoğun kardiyo alternatif. Uzmanlar emin değil neden o inşaat, ama eğitimciler tarafından yemin ederim.

Phen375 resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın

Kahve içmek çalışma dışarı önce bir saat

Sopa için-su-yalnızca kuralın bir istisnası şudur: sadece koşmak kahve sabah İşte daha verimli yapar gibi pre-exercise bir bardak yağsız süt (yaklaşık 11 kalori) veya siyah (sadece 5 kalori) bir sıçrama ile Java çalışmanız. enerji Daha fazla yakacağız siz farkında olmadan kalori iterek kendinizi daha zor.

36 Şınav ve Lunges yapmak her gün

Bu spor salonu-sınıf Zımba daha akıcı bir görünüm spor bu yüzden kas, heykeltraşlık yardımcı olacaktır. 12 Her ve her gün egzersiz. Lunges popo, kalça ve uyluk çalışırken şınav üst beden, hedef. Çabuk uç: geri emin olun ve bacaklar kalır düz bir çizgide, şınav sırasında; Bu kas tonusu yükseltmiş olursunuz. Ayrıca, bunları yaparken her elinde serbest ağırlık tutarsan lunges ile daha fazla kas inşa edebilirsiniz.

30 Dakika daha uyku bir gece

Olup olmadığını 4 saat veya 8, uyku fazladan yarım saat, yeterli hale getirecek uyuşuk hissediyorum spor atlamak daha iyi yemek seçenekleri (başka bir deyişle, Kahvaltı enerji arayışı içinde hiçbir hızlı şeker saptamak) ve alışkanlık ve yenileyebilirsiniz. Daha dinlendirici bir uyku (7-8 saat en iyi) senin metabolizma da artırır. Ve vücut kas siz oluşturur çünkü erteleme, uyku almak daha iyi kas tonusu eşittir.

Phen375 resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın

Bir gıda kurban olun

Bir hoşgörü kesme-öğle veya akşam yemeğinden sonra yemek çikolata tatlı var cips gibi — birkaç yüz kalori daha az flab çevirir diyet, çıkarmak. "Vücut bile onların yokluğu fark etmez."

Let kamera kilo ekleme

Senin çene İleri itmek, kollarınızı uzakta tutun ve hafifçe yan başka önünde bir ayak ile kameradan açmak.

Saat içinde daha ince olsun

Gerçekten. Bu etkileri slenderizing kalıcı olmayabilir, ama onlar çok kısa bir süre içinde SKINNIEST kot sıcak bakmak yardımcı.

Somon yemek için yemek

Bu kas tonusu kurmak ve cildinizi sağlıklı bir parlaklık vermek besin ile doludur. Bazı beslenme iddia ediyor (nasıl pişirilir önemli değil) bir bölümünün alıcı hemen yüzünüzü biraz daha konturlu bak yapabilir.

Phen375 resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın

Dik durmak

Geri omurga doğru göbek içinde emme size verir bir ince sert omurga ve omuz tutulması, daha orta hızlandırılmıştır.

Ağız kavgası ve mekik yapmak

Bu kas tanım çünkü vücut geliştiriciler yarışmalar önce bu tekniği kullanın. Üç adet Çift 12, abs, popo ve bacaklar geçici olarak sıkın her egzersiz yapın.

Phen375 resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın