Zdravotní Přínos Acai Bobule

Existuje mnoho zdravé bobule, které by byl skvělý doplněk k vaší stravy. Acai berry je jedním z nejzdravějších bobulí, kdy najdete také.

Acai je domácí berry běžně vyskytují v deštných pralesů Amazonie. Tento antioxidační bohaté ovoce byla předzvěstí po staletí jako léčivá, imunologické, zvyšování energetické ovoce. Exotické příbuzný borůvek a brusinek, výzkum ukázal, že tento berry-antioxidant bohatý může být schopen podporovat při prevenci chorob souvisejících s oxidativním poškozením, nemluvě o mnoho zdravotních výhod.

Které byly použity pro stovky let v Jižní Americe, je to teprve nedávno že výhody acai bobule se daří plnit dále do ciziny.

Acai Palma roste v některých částech Brazílie, Kolumbie a Peru, a ovoce na strom a dlaně byly použity k podpoře zdraví těch, kteří žijí mezi. Stromy rostou na okrajích řeka a okolí zátopové oblasti a může dosáhnout výšky až 25 m. Ovoci přijde v podobě tmavočervené bobule, podobně jako červené hrozny, ale jsou poněkud menší a s tvrdší, oilier kůží.

Zatímco přínosy plodu byly známy a využívány přes Amazon, ovoce je mimořádně rychlé zkáze a proto je obtížné pro export, tedy v době, kdy je třeba k dosažení ostatních částí světa. Teď, Flashi zmrazení se používá, je mnohem jednodušší sklizeň a export ovoce stále zachováním své nutriční vlastnosti.

Je pestrá škála živin uvnitř plodu. Antioxidanty a mastné kyseliny, jako Omega-3, může pomoci udržet lidské tělo zdravé, pokud je zahrnuto jako součást naší stravy a podle stavu Sciences Institute (HIS); acai berry je bohatá na obou. 90 Procent Berry se skládá z jeho velkých semen, zbývající masité buničiny a kůže sice kde živiny jsou hustě zabalené. To je to, že byl pyré a opilý výše uvedených nativní Jihoameričanů, jako součást jejich stravy.

Chcete-li koupit Acai Berry od oficiální internetové stránky

1. Zdraví srdce

Podobně jako červené víno, výzkum ukazuje, že acai bobule jsou velmi vysoké v antokyanů, forma rostlinných antioxidantů spojená s schopnost snížit hladinu cholesterolu v krvi. Oni jsou také bohaté na rostlinné steroly, které poskytují výhody kardio ochranné pro naše buňky. Je to tím brání vzniku krevních sraženin, zlepšení celkového krevního oběhu a uvolnění cév.

2. Vůči škodlivým organismům

Vědci z Federální univerzitě v Rio de Janeiro prokázaly, že konzumace acai extrakt může pomoci bojovat proti škodlivým organismům. Nicméně doporučuji Oregano olej pro tento úkol.

3. Pomáhá při hubnutí

Známý výživu, jako super-jídlo, acai nám tedy může pomoci nejen zhubnout, ale udržovat zdravou váhu. Jedna zajímavá studie z národních institutů stárnutí zjistil, že řízky z acai berry má schopnost snížit negativní dopady high tuk stravy v laboratorní studie na mouchy.

4. Podporuje zdraví pokožky

V současné době mnoho moderních kosmetické výrobky nesou acai ropy, opět kvůli vysokým obsahem oleje. A co víc acai olej je skvělý přírodní alternativou chemických na péči o pleť výrobky, které poškození kůže v dlouhodobém horizontu. Užívat vnitřně, bobule může také dát kůži zdravější záře. Vlastně
Brazilci jedli acai bobule po celá staletí k léčbě kožních podmínky.

Chcete-li koupit Acai Berry od oficiální internetové stránky

5. Pomáhá s zažívací rozrušení

Brát acai může také pomoci v udržení náš trávicí systém v čistotě a v optimální funkci. Bobule mají silné detoxikační schopností v lidském těle a jsou dobře známé tradiční zdroj vlákniny. Samozřejmě existuje mnoho jiných vlákniny potraviny, které může udělat totéž, včetně mnoha dalších typů bobulí.

6. Anti-alergenní látky

Acai bobule obsahují vlastnosti, které podporují normální zánět, který může zabránit typické zánět reakce spojená s alergické reakce.

7. Zlepšení buněčné zdraví

Na obecné úrovni antokyanů v acai hrají roli v našem systému buněčné ochrany, což pomáhá udržet silný proti invazi volné radikály buňky.

8. Může pomoci bojovat s rakovinou

Acai je velmi vysoko v vitamínu C a Kyselina ellagová, posílení imunitního systému kombinace, která bylo prokázáno, že potlačují růst rakoviny. Jedna studie publikované v časopise Journal of Agriculture a chemie potravin zjistil, že polyfenolické extrahované z acai snížení rakoviny buněčné proliferace 56-86 %. To je si myslel, že si acai phytochemcials nemůže zastavit proces karcinogeneze na molekulární úrovni, zabíjení nádorových buněk, dříve, než se začnou množit. Složitý rozhovor je soustředěný kolem acai a rakoviny prostaty, konkrétně.

Chcete-li koupit Acai Berry od oficiální internetové stránky

9. Omlazovací účinky

Extrémně vysoká v mnoha formách rostlin fytochemikálie (antioxidanty), acai bobule mohou přispět k schopnost zpomalit nebo zvrátit typické procesy stárnutí související se zánět a mobilní oxidativním poškozením. Ve skutečnosti bobule jsou jedním z nejvyšších zdrojů planety antioxidantů, s jednou berry drží desetkrát větší množství antioxidantů jako hrozny a dvakrát množství borůvek.

10. Zvýšení energie

Kvůli jeho celkový přínos pro zdraví, acai extrakt může vést ke zvýšení celkové úrovně energie a výdrž a může pomoci v boji proti únavě a vyčerpání. Kdykoli budete potřebovat podporu, prostě jíst hrst bobulí a budete připraveni jít v žádném okamžiku!

11. Lepší Sex

Tento slavný červeného berry byla také připojené k celkovému zvýšení krevního oběhu v lidském těle, fenomén, který může přispět k zvýšení libida, zejména pro muže.

12. Zlepšuje mentální funkce

Předběžný výzkum studie ukazují, že acai může zabránit duševní nerovnováhu žen v menopauze.

Koupit organicky certifikovaných Acai. Nejenže jsou bezpečnější, ale také lepší chuť. Pokud nemůžete najít acai bobule, jsou dalším dobrým zdrojem antioxidační ovoce goji bobule.

Chcete-li koupit Acai Berry od oficiální internetové stránky