Zdravotné Výhody Acai Bobule

Tam sú početné zdravé plody, že by bolo skvelý doplnok k vašej strave. Acai berry je jedným z najzdravších bobule budete niekedy nájsť.

Acai je bežne nájsť v dažďových pralesov Amazónie pôvodných berry. Tento antioxidant-bohaté ovocie bol predzvesťou stáročia ako liečenie imunitný-podnecovanie, energiou-posilnenie ovocie. Exotické relatívna čučoriedok a brusníc, výskum ukázal, že tento berry antioxidant-bohatá môže byť schopný podporovať pri prevencii chorôb spojených s oxidačným poškodením, nehovoriac o mnohých ďalších zdravotných výhod.

So boli použité na stovky rokov v Južnej Amerike, je to len nedávno, že acai bobule sú je výnos z ďalej do cudziny.

Acai palm strom rastie v niektorých častiach Brazílie, Kolumbie a Peru a ovocie stromu a palmy boli použité na podporu zdravia tých, ktorí žijú medzi to. Stromy rastú na okraji rieky a okolo záplavové a môže dosiahnuť až 25 metrov na výšku. Samotný plod prichádza v podobe hlboko fialové bobule, podobne ako červené hrozno, ale sú trochu menšie a ťažšie, oilier kože.

Kým výhody z ovocia boli známe a využívané cez Amazon, ovocie je veľmi skaze a výsledkom je ťažké na export, teda čas trvalo dosiahnuť iných častí sveta. Teraz, keď sa používa flash zmrazenie, je oveľa jednoduchšie na zber a vývoz ovocia pri zachovaní jeho výživové vlastnosti.

Rad živín v rámci ovocie je pestrá. Antioxidanty, a mastných kyselín ako Omega-3, môže pomôcť udržať ľudské telo zdravé, keď súčasťou našej stravy, a podľa Health Sciences Institute (HIS); acai berry je bohatá na oboch. Hoci 90 percent Berry sa skladá z jeho veľkých osivo, kože a zostávajúce mäsité celulózy je kde živiny sú husto zabalené. To je to, že bol pyré a opitý vyššie uvedených pôvodných Juhoameričania ako súčasť ich stravy.

Kliknite tu kúpiť Acai Berry od oficiálnej internetovej stránky

1. Srdce zdravie

Podobne ako červené víno, výskum ukazuje, že acai bobule sú veľmi vysokým obsahom antokyanov, forma rastlín antioxidačné spojené s schopnosť znižovať hladinu cholesterolu v krvnom riečisku. Oni sú tiež bohaté na rastlinné steroly, ktoré poskytujú výhody kardio-ochranný na naše bunky. Je to prevencia vzniku krvných zrazenín, zlepšuje celkové prekrvenie a relaxačné krvných ciev.

2. Odolný proti škodlivým organizmom

Vedci z Federal University of Rio de Janeiro ukázali, že konzumácia acai extrakt môže pomôcť v boji proti škodlivým organizmom. Avšak, som odporučil Oregano olej pre túto úlohu.

3. Pomáha pri chudnutí

Známy výživu ako super-potravín, acai môže pomôcť nám nielen schudnúť, ale udržať si zdravú váhu. Jedna zaujímavá štúdia z národných inštitútov Aging zistil, že buničina z acai berry mal schopnosť znižovať negatívne účinky high-tuk stravy v laboratórnych štúdiách na muchy.

4. Podporuje zdravie pokožky

V súčasnosti mnohé moderné kozmetické výrobky veziete acai olej, opäť kvôli olej s vysokým obsahom antioxidantov. Čo je viac acai olej je skvelé prírodné alternatívu na základe chemickej starostlivosť o pokožku produkty ktoré poškodenie kože v dlhodobom horizonte. Užívať vnútorne, bobule môže tiež dať kožu zdravšie žiary. v skutočnosti
Brazílčania boli jesť bobule acai po stáročia na liečbu kožných ochorení.

Kliknite tu kúpiť Acai Berry od oficiálnej internetovej stránky

5. Pomáha s zažívacie naštvaná

S acai môžu tiež pomôcť udržať náš tráviaci systém čistý a v optimálnej funkcie. Bobule majú silné detoxikačné kapacít v ľudskom tele a dobre známy tradičný zdroj vlákniny. Samozrejme, existuje veľa iných vysoká fiber foods, ktoré môžete urobiť to isté, vrátane mnohých ďalších typov bobule.

6. Anti-alergénne látky

Acai bobule obsahujú vlastnosti, ktoré podporujú normálne zápal, ktoré môžu zabrániť typický zápal reakcie spojené s alergickými reakciami.

7. Vylepšené bunkovej zdravie

Na všeobecnej úrovni, Antokyaníny nájsť v acai hrať úlohu v našom systéme bunkovej ochrany, pomáha udržať bunky silný proti invázii voľných radikálov.

8. Môže pomôcť v boji proti rakovine

Acai je veľmi vysokým obsahom vitamínu C a ellagic kyselina, kombinácia posilnenie imunitného systému, ktoré bolo preukázané, že potláčajú rast rakoviny. Jedna štúdia uverejnená v Journal of Agriculture a potravinárska chémia zistil, že polyfenolové zlúčeniny extrahované z acai znížená rakoviny bunkovej proliferácie 56-86%. To je myšlienka, že acai je phytochemcials môže zastaviť procesom karcinogenézy na molekulárnej úrovni, odrovnať fytoestrogény bunky skôr, než oni množia. Veľa konverzácie má sústredený okolo acai a prostaty, osobitne.

Kliknite tu kúpiť Acai Berry od oficiálnej internetovej stránky

9. Anti-Aging účinky

Extrémne vysoké v mnohých formách rastlinné fytochemikálie (antioxidanty), acai bobule môžu prispieť k schopnosť spomaliť alebo zvrátiť typické procesy starnutia súvisiace zápaly a bunkovej oxidačnému poškodeniu. V skutočnosti, bobule sú jedna z najvyššie planéty zdrojov antioxidantov, s jedným berry drží vo výške desaťnásobku antioxidanty ako hrozna, a dva krát množstvo čučoriedky.

10. Energie zvýši

Kvôli jeho celkový prínos pre zdravie, s acai extrakt môže viesť k zvýšeniu celkovej úrovne energie a vytrvalosť, a môže pomôcť vyčerpania a únavy. Kedykoľvek potrebujete pomoc, jednoducho jesť hrsť bobúľ a budete pripravení ísť v žiadnom okamihu!

11. Lepší Sex

Toto slávne červené bobule bola tiež spojená s celkovo zvýšený krvný obeh v ľudskom tele, jav, ktorý môže prispieť k zvýšeniu libida, zvlášť pre mužov.

12. Zlepšuje mentálne funkcie

Predbežný výskum štúdie ukazujú, že acai môžu prevenciu duševnej nerovnováhy u žien v menopauze.

Predám ekologicky certifikovaný Acai. Nielen oni sú bezpečnejšie, ale chutia lepšie taky. Ak nemôžete nájsť acai bobule, Ďalším dobrým zdrojom antioxidantov plody sú goji plody.

Kliknite tu kúpiť Acai Berry od oficiálnej internetovej stránky