Ieguvumi Veselībai No Acai Ogas

Tur ir daudz veselīgu ogām, kas būtu liels papildus jūsu diēta. Acai ogu ir viens no veselīgāko ogas jūs kādreiz atrast.

Acai ir pamatiedzīvotāju ogu, bieži sastopamas Amazones lietus mežu. Šo antioksidantu bagāts augļu ir vēstīja gadsimtiem ilgi kā dziedināšanas, imūnsistēmas stimulēšana, palielinot enerģijas augļus. Eksotiski relatīvā dzērveņu un melleņu, pētījumi liecina, ka šo antioksidantu bagāts ogu varētu atbalstīt saistīts ar oksidatīvo bojājumu, nemaz nerunājot par daudzas veselības priekšrocības slimību profilaksei.

Lietojuši jau simtiem gadu Amerikas dienvidos, tas ir tikai nesen, ka priekšrocības acai ogas tiek īstenots vēl tālākos.

Acai palmu koku aug daļām, Brazīlija, Kolumbija un Peru un koku augļu un palmām izmantojusi atbalstīt veselības programma tiem, kas dzīvo starp to. Koki aug upju malās un ap plūdu līdzenumā un var sasniegt līdz pat 25 metrus augstiem. Pašu augli nāk veidā tumši purpursarkana ogas, līdzīgi kā sarkanās vīnogas, bet ir nedaudz mazākas un ar stingrāku, oilier ādu.

Savukārt augļu priekšrocības ir zināms un izmantotas pāri Amazon, augļi ir ļoti ātri bojājas un kā rezultātā ir grūti eksportēt, līdz ar to laiku, ko tā veikusi, lai sasniegtu citās pasaules daļās. Tagad, kad tiek izmantota flash iesaldēšana, tas ir daudz vieglāk ražas un augļu eksports joprojām saglabājot tās uztura īpašībām.

Uzturvielām, kas augļu klāsts ir daudzveidīgs. Antioksidanti un piemēram, Omega-3 taukskābes var palīdzēt saglabāt cilvēka ķermeņa veselīgu, kad iekļauta kā daļa no mūsu uzturs un atbilstoši veselības zinātņu institūts (HIS); acai ogu ir bagāta ar abiem. Kaut 90 procenti ogu veido tās lielu sēklas, atlikušo mīkstus mīkstuma un āda ir kur uzturvielu blīvi pildīta. Tas ir tas, kas ir biezenī un piedzēries ar iepriekšminēto dzimtā South amerikāņiem kā daļa no viņu uzturu.

Uzklikšķināt šeit, lai Pirkt Acai ogu no oficiālā mājas lapa

1. Sirds veselības

Līdzīgi kā sarkano vīnu, pētījumi liecina, acai ogas ir ļoti augstas, Antocianīni, sava veida augu antioksidantu, kas saistītas ar spēju samazināt holesterīna līmeni asinīs plūsmā. Tie ir bagāti ar augu sterīnu, kas nodrošinātu mūsu šūnas cardio aizsardzības priekšrocības. Tas tiek darīts, novērst asins recekļi, uzlabojot vispārējo asinsriti un relaksējoša asinsvadi.

2. Izturīgs pret kaitīgiem organismiem

Zinātnieki no federālajā universitātē no Rio de Janeiro ir parādījuši, ka patērē acai ekstrakts var palīdzēt cīnīties pret kaitīgiem organismiem. Tomēr es ieteiktu eļļa Oregano šim uzdevumam.

3. Aids svara zudums

Pazīstams kā super-food, dietologiem, acai var palīdzēt mums ne tikai zaudēt svaru, bet uzturēt veselīgu svaru. Viens interesants pētījums no valsts institūtus no novecošanās konstatēja, ka no acai ogu mīkstuma spēja samazināt negatīvo ietekmi uz lido augstu tauku diētu laboratorijas pētījumi.

4. Veicina ādas veselību

Pašlaik daudzi mūsdienu skaistumkopšanas produktus nesat acai naftas atkal sakarā ar eļļu augstu antioksidantu saturs. Kas ir vairāk acai eļļa ir lieliska alternatīva dabas ķīmisko pamatojoties ādas kopšanai produktu, kas kaitē ādai ilgtermiņā. Veikti iekšēji, ogas var sniegt jūsu ādai veselīgāku spīdumu. patiesībā
Brazīlieši ir ēšanas acai ogas gadsimtiem ādas slimību ārstēšanai.

Uzklikšķināt šeit, lai Pirkt Acai ogu no oficiālā mājas lapa

5. Palīdz gremošanas sajukums

Ņemot acai var arī atbalstu mūsu gremošanas sistēma turēt tīru un optimālu funkciju. Ogas ir spēcīgs detoksikācijas jaudu cilvēka organismā un labi zināmo tradicionālo diētisko šķiedrvielu avots. Protams, ir arī daudzi citi augstu šķiedrvielu pārtiku, kas var darīt to pašu, ieskaitot dažādas citas ogas.

6. Anti-Allergenic viela

Acai ogas satur rekvizīti, kas atbalsta parasto iekaisums, kas var novērst iekaisumu tipiskā atbilde saistīta ar alerģisku reakciju.

7. Uzlabota mobilā veselības

Vispārīgā līmenī, Antocianīni atrodami acai svarīga loma mūsu šūnu aizsardzības sistēma, palīdzot saglabāt spēcīgu pret brīvo radikāļu invāziju šūnām.

8. Var palīdzēt cīņa vēzis

Acai ir ļoti daudz C vitamīna un ellagic skābi, palielinot imūno sistēmu apvienošanā, kas ir pierādīts, lai apspiestu augšanu vēža. Viens pētījums publicēts žurnālā lauksaimniecības un pārtikas ķīmija konstatēja, ka polyphenolic savienojumi ekstrahē no acai samazina vēža šūnu proliferāciju, 56-86 %. Tiek uzskatīts, ka acai ir phytochemcials var apturēt procesu kanceroģenēzes molekulārā līmenī, nonāvējot tumorous šūnas pirms tos pavairot. Daudz saruna ir centrēta ap acai un prostatas vēzi, konkrēti.

Uzklikšķināt šeit, lai Pirkt Acai ogu no oficiālā mājas lapa

9. Anti-novecošanās sekas

Ļoti augsta dažāda veida augu phytochemicals (antioksidanti), acai ogas var veicināt spēju palēnināt vai atsaukt tipisks procesus ar novecošanu saistītas ar iekaisumu un mobilā oksidatīvo bojājumu. Patiesībā ogas ir viens no planētas augstākās avotiem antioksidantiem, ar vienu ogu saimniecības desmit reižu daudzumu antioksidantu ar vīnogām un divas reizes summu mellenēm.

10. Enerģijas impulss

Vispārējo veselību, jo, ņemot acai ekstrakts var novest pie vispārējā līmeņa paaugstināšanos enerģiju un izturību un var atbalstu combat nogurums un spēku izsīkumam. Ikreiz, kad nepieciešams palielināt, vienkārši apēdu sauju ogu un jums būs gatavi iet, jo nav laika!

11. Labāka dzimums

Šo slaveno sarkano ogu ir arī saistīta ar vispārējo palielināta asins cirkulāciju cilvēka ķermenī parādība, kas var sekmēt straujš sex drive, jo īpaši attiecībā uz vīriešiem.

12. Uzlabo garīgo funkciju

Iepriekšējas izpētes pētījumi liecina, ka acai var kavēt garīgo nelīdzsvarotību sievietēm menopauzes.

Pirkt Acai bioloģiski sertificētas. Ne tikai tie ir drošāki, bet garša labāk pārāk. Ja jūs nevarat atrast acai ogas, vēl viens labs avots antioksidantu augļi ir goji ogas.

Uzklikšķināt šeit, lai Pirkt Acai ogu no oficiālā mājas lapa