Sveikatai Teikiama Nauda Acai Uogų

Yra daug sveikų uogų, kad būtų puikus papildymas jūsų dietos. Acai uogų yra viena iš sveikiausią uogos jums kada nors rasti.

Acai yra vietinių uogų paprastai randamos Amazonės atogrąžų miškai. Šis antioksidantas turtingas vaisiai yra buvo pranašauja šimtmečius, kaip gydymo, imuninės sistemos skatinimas, energijos skatinimo vaisių. Egzotinių santykinis mėlynių ir spanguolių, tyrimai parodė, kad šis antioksidantas turtingas uogų gali turėti galimybę remti apsaugant nuo ligų, susijusių su oksidacinio pažeidimo, nekalbant apie daug kitos naudos sveikatai.

Naudota šimtus metų Pietų Amerikoje, tai tik neseniai kad acai uogų nauda yra įgyvendinamas toliau už jos ribų.

Acai palmių medis auga dalyse Brazilija, Kolumbija ir Peru, ir medžio vaisiai ir palmės panaudojo remti sveikatos iš tų, kurie gyvena tarp ji. Medžiai auga upių kraštų ir aplink potvynių lygumos ir gali siekti iki 25 metrų aukščio. Vaisius ateina į tamsiai raudonos uogos, panašus į raudonųjų vynuogių, tačiau yra šiek tiek mažesnis ir griežčiau, oilier oda.

O vaisių nauda buvo žinoma ir naudojama visoje Amazonės, vaisiai yra labai greitai gendančių ir todėl sunku eksporto, todėl tuo metu ji ėmėsi pasiekti kitose pasaulio dalyse. Dabar, kai flash įšaldymas yra naudojamas, tai daug lengviau derliaus ir eksporto vaisių išlaikydami savo maistines savybes.

Maistinių medžiagų per vaisių diapazonas yra įvairus. Antioksidantai ir riebalų rūgštys, tokios kaip Omega-3, gali padėti išlaikyti žmogaus organizmo sveikų, kai įtraukiama kaip dalis mūsų mityba, ir pagal sveikatos mokslų institutas (jo); acai uogų yra turtingas tiek. Nors 90 proc. uogų yra sudarytas iš jos didelių sėklos, likusių mėsingos masė ir oda yra kur maistinių medžiagų yra tankiai supakuoti. Tai yra tai, kad buvo pureed ir geriamas iš minėtų gimtoji Pietų amerikiečiai kaip dalį savo mitybą.

Spauskite čia Norėdami pirkti Acai uogų iš oficiali svetainė

1. Širdies sveikatos

Panašus į raudono vyno, tyrimai rodo, kad acai uogų yra labai didelis Antocianinai, forma, augalų antioksidantas susijęs su galimybe sumažinti cholesterolio kiekį kraujyje. Jie taip pat yra daug augalinių sterolių, cardio apsaugos išmokas į mūsų ląsteles. Jis tai daro užkirsti kelią kraujo krešulių, gerinti bendrą kraujotaką ir atpalaiduoja kraujagysles.

2. Atspari kenksmingiems organizmams

Mokslininkai iš Federalinis universitetas, Rio de Žaneiro parodė, kad naudojantys acai ekstraktas gali padėti kovoti su kenksmingais organizmais. Tačiau, aš rekomenduoju papaja nafta už šią užduotį.

3. Aids svorio

Vadinamas mitybos specialistai yra super-maistas, acai gali padėti mums ne tik numesti svorio, bet išlaikyti sveiką svorį. Vienas įdomus tyrimas iš nacionalinių institutų senėjimo nustatyta, kad medienos masei iš acai berry turėjo galimybę sumažinti neigiamą riebaus maisto, laboratoriniai tyrimai dėl muses.

4. Skatina odos sveikatos

Šiuo metu daugelyje modernių grožio produktų nešiojasi acai naftos, vėl dėl naftos didelis antioksidanto kiekis. Be to, acai aliejus yra puiki natūrali alternatyva cheminių odos priežiūros produktų, pakenkti odos ilgalaikėje perspektyvoje. Imamasi šalies viduje, uogos gali taip pat duoti odą sveikesnę švytėjimą. tiesą sakant
Brazilai turi valgyti acai uogų šimtmečius gydyti odos ligų.

Spauskite čia Norėdami pirkti Acai uogų iš oficiali svetainė

5. Padeda su virškinimo nusiminusi

Atsižvelgiant acai taip pat gali padėti išlaikyti mūsų virškinimo sistema švarus ir optimalios funkcijos. Uogos turi galingas detoksikacijos pajėgumų žmogaus organizme ir yra gerai žinomas tradicinės šaltinis dietary Fiber. Žinoma, yra daug kitų aukštos pluošto maisto, kad gali padaryti tą patį, įskaitant daug kitų rūšių uogos.

6. Antialerginiais medžiagos

Acai uogų yra savybės, remti normalus uždegimą, kuris gali trukdyti būdingas uždegimas imtis veiksmų, susijusių su alerginių reakcijų.

7. Gerinti ląstelių sveikatai

Bendrąja rasti acai Antocianinai vaidina vaidmenį mūsų ląstelių apsaugos sistema, padeda išlaikyti ląstelių stiprus prieš invaziją laisvųjų radikalų.

8. Gali padėti kovoti su vėžiu

Acai yra labai daug vitamino C ir ellagic rūgšties, imuninės sistemos skatinimas kombinacija, kuri buvo įrodyta, kad slopina vėžio augimą. Oficialiajame leidinyje, žemės ūkio ir maisto chemijos vienas tyrimas nustatė, kad polyphenolic junginiai ekstrahuojamos iš acai sumažinti vėžio ląstelių proliferaciją 56-86 %. Jis manė, kad acai's phytochemcials sustabdant kancerogenezės procesą su molekuliniu lygiu, atsikratyti tumorous ląstelių prieš jie dauginasi. Daug pokalbis yra sukoncentruota aplink acai ir prostatos vėžio, konkrečiai.

Spauskite čia Norėdami pirkti Acai uogų iš oficiali svetainė

9. Anti-senėjimo poveikis

Labai daug įvairių rūšių augalų phytochemicals (antioksidantai), acai uogų gali prisidėti prie galimybę lėtai arba pakeisti tipiškas procesų senėjimo su uždegimas ir ląstelių oksidacijos žala. Iš tiesų, uogos yra viena planetos aukščiausios šaltinių antioksidantų, su viena uogų ūkį dešimt kartų antioksidantų kaip vynuoges suma, ir du kartus mėlynės suma.

10. Energijos Boost

Dėl savo bendrą naudą sveikatai, atsižvelgiant acai ekstraktas gali lemti bendras padidėjęs energijos ir ištvermės, ir gali padėti kovoti su nuovargis ir išsekimas. Kai jums reikia padidinti, tiesiog valgyti uogų sauja ir būsite pasiruošę eiti ne kartą!

11. Geresniam seksui

Šis garsus raudonos uogos taip pat buvo susijęs su bendra padidėjusiu kraujo apytaką į žmogaus kūną, yra reiškinys, kuris gali padėti padidinti lytinis potraukis, ypač vyrams.

12. Pagerina psichinės funkcijos

Preliminarūs tyrimai rodo, kad acai gali užkirsti kelią psichinės pusiausvyros moterų menopauzės.

Pirkti Acai ekologiškai sertifikuotos. Ne tik jie saugesni, bet skonis geresnis per. Jei negalite rasti acai uogų, dar vienas geras šaltinis, antioksidantai vaisiai yra goji uogos.

Spauskite čia Norėdami pirkti Acai uogų iš oficiali svetainė