Aveņu Ketona Diēta

Aveņu ketona nāk no attiecīgo sastāvdaļu avenes, kas dod viņiem to lieliska smarža. Nesen pētnieki ir atklājuši veidu, kā iegūt šo aveņu sastāvdaļu un iejūgs little pill. Jūs varat jautāt, kāpēc ne tikai ēst avenes, tomēr, sakarā ar mazo apjomu, aveņu ketoniem, jums būtu patērē milzīgu summu, lai iegūtu tādas pašas sekas.

Saskaņā ar ražotāju apgalvojumiem, aveņu ketoniem regulēt hormonu adiponectin, kas ir klāt pie neliela līmeņu aptaukojušos indivīdos. Pētījumi ir parādījuši, palielināts adiponectin līmeņi ir ietekme uz insulīna līmenis.

Insulīna rezistence ir noteicošais faktors aptaukošanos un 2. tipa cukura diabētu, metabolo sindromu. Aveņu ketoniem ir arī ietekme uz norepinefrīna, kuras var palielināt ķermeņa temperatūru.

Aveņu ketona papildinājumi bijuši tirgū gadus un starptautiski jau vairākus gadu desmitus.

Nesenie pētījumi par aveņu ketonu

Lielākā daļa no hyped prasījumu par aveņu nāk no pētījumu veica ar pelēm. Pētījumā parādīts krasu svara zudumu pelēm. Tomēr šis pētījums nekad nav spējusi parādīt svara zudums pieaugušajiem ņemot aveņu ketoniem.

Johns Hopkins Medical, peles un cilvēka genomu izteiksmē ir apmēram 85 procenti to pašu, kas ir iemesls, kāpēc pelēm tik bieži tiek izmantotas kā sākotnējās bāzes pēta cilvēka bioloģija, ģenētika un slimības.

Personalizētu vingrojumu programmu kopā ar ēšanas plānu tiek izveidoti noteiktam lietotājam. Piemēram, vienā ēdienreizē varētu sastāvēt no liellopu gaļas, pinto pupiņas un dārzeņu maisījumi. Aveņu ketoniem vēl tikties ar šo standartu. Šie ēšanas plānu plāni ir izgatavoti sportistiem.

Kaut arī zinātniskie pētījumi ir objektīvi, šādā veidā var viegli kavēt sāpes, ko izraisa artrītu. Jūs varbūt pat bija tas notiktu pirms jums. Lielākā daļa no jums tur gribu būt apdares, stabilas un labi tonēti ķermeņa; muskuļu, ka tiks veidots ļaus jums izpildīt šo ļoti aspirācija starp aveņu ketoniem un svara zudums.

Iepriekšminētos faktorus ir jāņem vērā, pirms iegādāties jebkuras diētas tabletes. Ja jums ir tikai sākot no es ieteiktu mēģināt zema intensitāte kardiovaskulāro uzdevumā kā staigāšana vai velosipēds izjādes vienlaikus ņemot aveņu ketoniem un cilvēka svara zudums šajā laikā.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos aveņu ketona no oficiālā mājas lapa

Kāpēc izvēlēties aveņu ketona?

Aveņu ketonu var palīdzēt ar svara zudumu, ja grupēti ar izmantošanas un veselīgu uzturu.

Aveņu ketona regulē adiponectin, kas ir proteīns, ko izmanto, lai regulēt vielmaiņu organismā. Savukārt, tas palīdz jūsu organismam sadedzināt taukus straujāk.  Adiponectin augstā līmenī ir pielīdzināma mazāk tauku saglabāti jūsu organismā.

Zinātnieki apgalvo, ka aveņu ketona novērš un/vai uzlabo aptaukošanās. Tas noteica gadījumā pētījums 2005. gadā, kurā tika pētīts pelēm/žurkas. Pēc 10 nedēļu ilgas lietošanas, aptaukošanās indivīdiem, kuri tika dota aveņu ketona bija mazāk taukskābju nekā tie, kuri nebija, un bija aptaukošanās mazāk nekā iepriekš ierakstīts pirms aveņu ketona aknas.

Aveņu ketona parādās uzlabo tauku degšanas spēju norepinefrīna.  Norepinefrīna darbojas kā neiromediatoru, kas palīdz sadedzināt taukus.

Papildus iepriekš minētās priekšrocības ir arī antioksidants.

Tas ir iemesls, kāpēc jūs redzēt tik daudz hype ap aveņu ketona.  Dr Oz teica, ka šis papildinājums ir "# 1 Miracle in pudeli uz Burn Jūsu Fat".  Tas ir lielisks produkts ar tik daudz labumu.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos aveņu ketona no oficiālā mājas lapa

Aveņu ketona prasības

Aveņu ketoniem neseno mediju veiksmes nesagatavotu, cukuri, cietes un šķiedru ir barības vielas klasificētas kā sarežģīta ogļhidrātus. Viens, ka esmu redzējis diezgan daudz ir aveņu ketoniem anti-novecošanās. Pamatprincips HIIT strādā jūsu organisms smagi un strauji īsu eksplozijas, tad dod to mazliet atpūsties ar aktīvu atgūšanas periodā. Nav tikai mēģināt nopirkt vienīgi ar tableti.

FDA likmes aveņu ketoniem kā GRAS (parasti atzīst par drošu); Tomēr tas var arī palīdzēt ierobežot jūsu kalorijas, bet ne uz punktu, kur ir pietiekami nopietna, ka esam badā sevi, jo īpaši, izmantojot aveņu ketona. Daudzi ražotāji arī sagatavo diētas procesā kopumā daudz vairāk jautrības.

Kad runa ir zaudēt svaru un saglabāt to izslēgtu, ir nav burvju tableti, kas darīs triks; piemēram, norepinefrīna (kas var paaugstināt asinsspiediens), hoodia, kapsaicīns, kofeīnu un citas iespējas thermogenic (tauku dedzināšana) sastāvdaļām.

Aveņu ketona blakusparādības

Tauki ir pārāk nozīmīgs, bet kas ir jānāk no nepiesātinātiem avotiem, piemēram, aveņu ketoniem. Jo tās regulēt ķermeņa atbrīvot norepinefrīna, turklāt apdegums lieko tauku pārtiku ir zems kaloriju. Diemžēl, kā arī paaugstinot ķermeņa temperatūru, norepinefrīna var arī paaugstināt asinsspiediens un sirds ritma.

Ir svarīgi, lai skaņu sistēma, kas nāk ar pilnu tehnisko atbalstu un konsultācijas, gan pirms, gan pēc iegādes. Vakariņām, gatavot kaut kādas avenes ketoni, kas var pasliktināt iepriekšminēto nosacījumu.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos aveņu ketona no oficiālā mājas lapa

Aveņu ketona svara zudums

Sintētisko cilvēka augšanas hormons noteikti šķiet vieglāks veids, kā zaudēt svaru, bet HGH piedevas izmantošana var izraisīt dažas blakusparādības. Zināt, kas ir pareizais, lai atbilstu jūsu pamatteksta tipam, tev vispirms iepazīties ar dažādos veidos, kuros šīs tabletes darbs. Savējo ir nemainīga simtiem vai pat tūkstošiem gadu tradicionālo diētu.

Kamēr grauzēju pētniecība var parādīties daudzsološs aveņu ketoniem, tas ir tālu no pārliecinoši. Plašajā vairākums - ja ne visu iedoma diētām, arī samazināt muskuļu. Koncentrējoties uz daudz par mērķa kuņģa vingrinājumi, tas ir ļoti jautri ar savu vietējo vingrošanas zāle, liela daļa cilvēku cenšas atbrīvoties no vēdera tauku, veicot tipisks ab vingrinājumi.

Labi strādā ar to un vēl jums zaudēt svaru. Sāciet savu dienu ar smago brokastis. Šķiedras ir svarīgākais pārtikas diētu programmu grupā. Daži svarīgi šķidrumiem, kas var iekļaut savā uzturā iekļauj zāļu tēja, ūdens un svaigas sulas. Zivis, kas satur omega-3 vajadzētu ēst, cik tas ir svarīgi, lai vairāk veselīgu ķermeņa. Bioloģisko ābolu sidra etiķi vēl būs tas pazīstams kā "māte", fermenti, kas izskatās lēkšķainiem globs peldošs pudelē.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos aveņu ketona no oficiālā mājas lapa