Ako Si Vybrať Najzdravšie červené Mäso

Ľudia sa zabránilo červené mäso z mnohých rôznych dôvodov: zdravie, tráviaci, práva zvierat a finančných dôvodov rýchlo príde na myseľ. Podľa CNN Money, Američania sú predpovedal jesť okolo 55 libier hovädzieho mäsa na osobu v roku 2013, nadol od asi 58 libier v roku 2012, podľa USDA odhaduje.

Tak, mali by ste jesť hovädzie mäso "budete musieť odpovedať na túto otázku pre seba. Môže úplne rock zdravé telo bez jesť mäso, a ja som všetko pre že ak to funguje u vás. To znamená, že ak sa vám, že mäsožravec, existuje mnoho profesionálov jesť steak ako súčasť vašej zdravej výživy rovnako. Chudé červené mäso je dobrým zdrojom vitamínu B-12, niacín, zinok, železo, bielkoviny a omega 3 mastných kyselín.

Ak sa budete držať vysoko kvalitné štyri unca slúžiace, dva alebo tri krát týždenne a zvoliť filet, sviečkovice alebo chudého mletého hovädzieho mäsa, sa môžete cítiť dobre o tom zdravá voľba. Výskum ukazuje, že chudé červené mäso (zdobené viditeľného tuku) nezvyšuje kardiovaskulárnych rizikových faktorov.

Konvenčné hovädzie prírodné hovädzie, trávy-kŕmil hovädzie mäso, žiadne hormóny, organické hovädzie mäso. Čo "všetky tieto buzz slov v mäsopriemysle môže mať cítite zmätený. Čo znamenajú, a tie, ktoré sú najlepšie "tu je niekoľko tipov pre dekódovanie a stanovenie možností, ktoré sú pre vás najlepšie.

Konvenčné hovädzie aka prírodné hovädzie

Pri nákupe hovädzieho konvenčné hovädzie mäso nie je moja prvá voľba. Konvenčné hovädzie mäso je často označený ako prírodné hovädzie. Spojené štáty Department of Agriculture (USDA) definuje ako minimálne spracované prírodné hovädzie bez prísad. Všetky čerstvé hovädzie našiel v prípade mäsa, ktorý nemá označenie zložka (označenie znie Ak výrobok obsahuje marinády alebo roztok) je prírodné hovädzie. S týmto konvenčné/prírodné hovädzie, kravy môže podávať antibiotiká a rastové hormóny.

Podľa CNN, väčšina tradičných hovädzie kravy sú hotové v vykŕmená na koncentrované mix kukurica, sója, zrná, a iné doplnky, plus hormónov a antibiotík. Na feedlots sú kŕmené prevažne kukuricu a zrná, ktoré nie sú vhodné pre ľudí jesť. Kukurica má viac kalórií ako prirodzenej stravy krava je tráva, ktorá sa dostane na priberanie na váhe rýchlo. Konvenčné hovädzie mäso je väčšina z nás vyrastala na hovädzie mäso. To je všeobecne považované za bezpečné jesť, ale možno nie všetky nutričné výhody súvisiace s trávy-kŕmil alebo organické hovädzie. Existujú aj príležitostné foodborne choroby ohniska, ako je to viac náročný udržať objem mäsa sterilné rozsiahlych konvenčné bitúnku, a preto je pravdepodobnejšie než s mäsom, ktoré pochádza z menších rozsahu operácií kontaminácie.

Žiadne hormóny a/alebo žiadne antibiotiká

Ak vidíte žiadne hormóny napísané na označovanie hovädzieho mäsa, znamená to len, že-žiadne hormóny dostali na kravy. Podobne žiadne antibiotiká znamená, že zviera nebola poskytnutá antibiotiká bojovať proti ochorenia alebo infekcie. Pri čítaní etikety, avšak buďte opatrní z znením. Antibiotikum-free je nezmyselná ako toto konkrétne tvrdenie nikdy povolené USDA, nemá žiaden význam jasný alebo konzistentný na etiketách. Dva ďalšie zavádzajúce frázy: žiadne rezíduá antibiotík a žiadne antibiotiká rastu promotants. Ani tvrdenie je USDA-schválené ani nepadlo, že žiadne antibiotiká boli použité počas života zvieraťa.

Grass-Fed hovädzie

Tento druh hovädzieho mäsa pochádza od kráv, ktoré jedia predovšetkým tráva a iné potraviny, ktoré sú prirodzene zjedli kravy. Podľa USDA, zvieratá osvedčené ako trávy-kŕmil nemôže byť kŕmené zrna alebo zŕn vedľajšie produkty, a musia mať nepretržitý prístup na pasienky počas vegetačného obdobia. Životné prostredie pracovné skupiny píše, že trávy-kŕmil hovädzie mäso má menej antibiotík a hormónov.

A čo viac, marec 2010 správa v časopise výživa zistil, že hovädzie mäso z trávy-kŕmil zvieratá má nižšiu úroveň nezdravé tuky a vyššiu úroveň omega-3 mastných kyselín, ktoré sú lepšie kardiovaskulárne zdravie. Trávy-kŕmil hovädzie mäso tiež ponúka nižšie úrovne diétne cholesterolu a ďalšie vitamíny A a E, ako aj antioxidantov.

Organické hovädzie mäso

Certifikované organické mäso tiež musí pochádzať zo zvierat, ktoré majú nepretržitý prístup na pastviny a musia byť kŕmené len ekologicky pestované krmivo. To znamená, že kravy nemôžu byť kŕmené zrná, ktoré boli geneticky modifikované alebo syntetické hnojivá alebo pesticídy boli pestované ani tráva. A čo viac, organické mäso a hydinu nemôžu byť liečení hormóny alebo antibiotiká (choré zvieratá musia byť ošetrené, ale nemôžu sa predávať ako ekologické).

Podľa EWG, zatiaľ čo organické mäso a mliečne výrobky môžu pochádzať z 100 percent tráva-kŕmiť kravy, niektoré pochádza zo zvierat, ktoré trávia časť svojho času v feedlots obilia-založené strava, ktorá neposkytuje rovnaké výhody výživy ako prírodná tráva diétu. Ak označenie uvádza, že mäso je aj tráva-kŕmiť a organické, to nemusí byť.

Rozhodnutie o tom, či mäso zapadá do svojho jedálnička je osobné. Ako so všetkým, čo budete jesť, je dôležité, aby sa stal ako informovaní čo najskôr, aby ste mohli najviac informované rozhodovanie o tom, čo je najlepšie pre vaše telo a vaše zdravie. Mäso môže byť niečo rozhodnete navyše oplatí kúpiť vysokej kvality a/alebo organických.