Jak Si Vybrat Nejzdravější červené Maso

Lidé vyhnout červené maso z mnoha různých důvodů: zdraví, trávicí, práva zvířat a finančních důvodů rychle přijde na mysl. CNN Money Američané jsou předpověděl k snědku okolo 55 liber hovězího masa na osobu v roce 2013, od cca 58 liber v roce 2012, podle odhadů USDA.

Takže by měli jíst hovězí maso ' budete muset odpovědět na tuto otázku pro sebe. Zdravé tělo můžete rock absolutně bez jíst maso, a tak jsem za to, pokud to funguje u vás. To znamená, že pokud se vám je masožravec, existuje mnoho profesionálů jíst steak jako součást zdravé výživy stejně. Libové červené maso je dobrým zdrojem vitaminu B 12, niacin, zinek, železo, bílkovin a omega 3 mastných kyselin.

Pokud se budete držet na vysoce kvalitní čtyři unce sloužící, dva nebo třikrát týdně a filet, svíčková nebo libového mletého hovězího masa, můžete cítit dobře o zdravou volbu. Výzkum ukazuje, že libové červené maso (zdobené viditelného tuku) nezvyšuje kardiovaskulární rizikové faktory.

Tradiční hovězí přírodní hovězí, trávy krmil hovězí maso, žádné hormony, ekologické hovězí maso. Co ' všechny tyto buzz slova v masném průmyslu může mít pocit zmatenosti. Co to má znamenat, a které z nich jsou nejlepší ' zde jsou některé tipy pro dekódování a určení možností, které jsou pro vás nejlepší.

Tradiční hovězí a.k.a. přírodní hovězí

Při nákupu hovězího masa konvenční hovězí maso není moje první volba. Tradiční hovězí maso je často označen jako přírodní hovězí. Spojené státy americké ministerstvo zemědělství (USDA) definuje jako minimálně zpracované přírodní hovězí neobsahující žádné přísady. Všechny čerstvé hovězí nalezena v případě masa nemá štítek složkou (přidán popis Pokud produkt obsahuje marinádou nebo řešení) je přírodní hovězí maso. S touto konvenční/přírodní hovězí krávy lze udělit antibiotik a růstových hormonů.

Podle CNN většina běžných b˘ci skončili v n. m. na koncentrované směsi kukuřice, sójové, zrna a dalších doplňků, a hormony a antibiotiky. Na výkrmnách jsou krmena převážně kukuřice a obilí, které nejsou vhodné pro lidi jíst. Kukuřice má více kalorií než přirozené stravy je kráva trávu, která je k přibírání na váze rychleji dostane. Tradiční hovězí je hovězí, které většina z nás vyrostla na. To je obecně považováno za bezpečné jíst, ale nemusí mít všechny nutriční výhody spojené s trávy krmil nebo bio hovězí maso. Existují také občas otravy jídlem ohniska, jak je to náročnější udržet objem masa sterilním v rozsáhlých konvenčních jatkách, a proto je pravděpodobnější než maso, které pochází z menším měřítku operací kontaminace.

Žádné hormony a žádná antibiotika

Pokud vidíte žádné hormony, napsal o označování hovězího masa, znamená to jen, že – žádné hormony dostaly na krávy. Podobně žádná antibiotika znamená, že zvíře nedostalo antibiotika bojovat proti nemoci a infekce. Pozor na formulace při čtení etiket, nicméně. Bez antibiotik je bezvýznamné jako tento konkrétní tvrzení nikdy povoleno USDA, nemá žádný význam jasné a jednotné, aby na etiketě. Dva další zavádějící fráze: bez reziduí antibiotik a žádná antibiotika růstu promotants. Ani tvrzení je schválena USDA ani zajišťuje, že žádné antibiotika byly použity během života zvířete.

Grass-Fed hovězí

Tento druh hovězího masa pochází od krav, které jedí hlavně trávy a dalších potravin, které jsou přirozeně jíst krávy. Podle USDA certifikován jako tráva krmil zvířata nemohou být krmena obilí nebo vedlejší produkty, obilí a musí mít trvalý přístup k pastvě během vegetačního období. Enviromental Working Group píše, že trávy krmil hovězí maso má méně antibiotik a hormonů.

Března 2010 zpráva v časopise Výživa a co víc, zjistil, že hovězí maso ze zvířat krmených má nižší úrovně nezdravých tuků a vyšší úroveň omega-3 mastných kyselin, které jsou lepší kardiovaskulární zdraví. Trávy krmil hovězí maso má nižší úrovně dietní cholesterolu a nabízí více vitamínů A a E, stejně jako antioxidanty.

BioHovězí

Certifikované bio maso musí rovněž pocházet ze zvířat, které mají přístup k pastvě a musí být krmena pouze organicky pěstované krmivo. To znamená, že krávy nemůže být krmena, trávy nebo zrna, které byly geneticky modifikovány nebo byly pěstovány s umělých hnojiv či pesticidů. A co víc bio maso a drůbež nelze léčit hormony nebo antibiotika (nemocná zvířata a je třeba ošetřit, ale nelze prodávat jako ekologické).

Podle EWG zatímco bio maso a mléčné výrobky mohou pocházet ze 100 procent trávy krmil krávy, některé pochází ze zvířat, která tráví část svého času v výkrmnách jíst obilí založené dietu, která nepřináší stejné výhody výživy jako strava s přírodním trávníkem. Pokud popisek uvádí, že maso je jak trávy krmil a organických, nemusí to být.

Rozhodnutí o tom, zda je či není maso zapadá do jídelníčku je osobní. Jako se vším, co budete jíst, je důležité, aby se jako informováni co nejdříve, abyste mohli nejvzdělanější rozhodnutí o tom, co je nejlepší pro vaše tělo a vaše zdraví. Maso může být něco, co se rozhodnete je navíc vyplatí koupit vysoce kvalitní nebo organických.