Jak Wybrać Najzdrowsze Czerwonego Mięsa

Ludzie unikać czerwonego mięsa, z wielu różnych powodów: zdrowia, pokarmowego, praw zwierząt i powodów finansowych szybko przychodzą do głowy. Według CNN Money Amerykanie są przewidywane jeść około 55 funtów wołowiny na osobę w 2013 r., w dół od około 58 kg w 2012 roku, według szacunków USDA.

Tak, należy jeść wołowiny "musisz odpowiedzieć na to pytanie sam. Możesz absolutnie rock zdrowe ciało bez jedzenia mięsa, i jestem do tego czy to działa dla Ciebie. Powiedział, że jeśli lubisz jest mięsożercą, istnieje wiele zalet do jedzenia stek jako część swojej zdrowej diety, jak również. Chude czerwone mięso jest dobrym źródłem witaminy B-12, Niacyna, cynku, żelaza, białka i omega 3 kwasy tłuszczowe.

Jeśli trzymać się wysokiej jakości czterech uncji obsługujących, dwa lub trzy razy w tygodniu i wybierz filet, polędwicy lub chudego mięsa wołowego ziemi, mogą czuć się dobrze o Dokonywanie zdrowe wyboru. Badania pokazują, że chude czerwone mięso (przycięte widoczny tłuszcz) nie zwiększa czynników ryzyka sercowo-naczyniowego.

Konwencjonalne wołowiny, naturalne wołowiny, trawy karmione wołowiny, nie hormonów, ekologicznej wołowiny. Prawda "wszystkie te buzz słowa w branży mięsnej może mieć czujesz się mylić. Co one oznaczają i jakie są najlepsze "Oto kilka wskazówek do dekodowania i określania opcji, które są najlepsze dla Ciebie.

Konwencjonalne wołowiny vel naturalne wołowiny

Przy zakupie wołowiny konwencjonalnych wołowina nie jest moim pierwszym wyborem. Konwencjonalne wołowiny jest często oznaczony jako naturalny wołowiny. Departamentu Rolnictwa Stanów Zjednoczonych (USDA) określa naturalny wołowiny tak minimalnie przetworzone zawierające bez dodatków. Wszystkie świeżej wołowiny Znalezione w przypadku mięsa, które nie posiadają oznakowanie składników (etykieta zostanie dodana jeśli produkt zawiera marynaty lub rozwiązanie) jest naturalnym wołowiny. Z Wołowina w konwencjonalnych i naturalne krowy może być udzielona, antybiotyków i hormonów wzrostu.

Według CNN większość konwencjonalnych wołowiny krowy są wykończone w obserwacja na skoncentrowane mieszanka kukurydzy, soi, ziarna i inne suplementy, plus hormonów i antybiotyków. Na feedlots są karmione głównie kukurydzy i ziarna, które nie nadają się dla ludzi do jedzenia. Kukurydza ma więcej kalorii niż naturalne diety krowy trawy, która pobiera je do przybierania na wadze szybciej. Konwencjonalne wołowiny jest wołowiny, które większość z nas wychował się na. Jest ogólnie uważane za bezpieczne do jedzenia, ale może nie wszystkie korzyści związane z trawy karmione lub ekologicznej wołowiny. Istnieją również okolicznościowe ognisk choroby jest bardziej wymagające, aby utrzymać wielkość mięsa sterylne na dużą skalę rzeźni konwencjonalnych, i dlatego zanieczyszczenia jest bardziej prawdopodobne niż z mięsa, który pochodzi z mniejszej skali operacji.

Nie hormonów i/lub nie antybiotyków

Jeśli widzisz nie hormony napisane na etykietowania wołowiny, to oznacza tylko, że-nie hormonów były podane do krowy. Podobnie antybiotyki nie oznacza, że zwierzę nie dano antybiotyków w celu zwalczania choroby lub zakażenia. Uważaj na sformułowanie podczas czytania etykiet, jednak. Antybiotyk-za darmo nie ma sensu tego określonego oświadczenia nigdy nie autoryzowane przez USDA, to ma sensu jasne i spójne na etykietach. Dwóch innych fraz wprowadzających w błąd: nie pozostałości antybiotyków i nie promotants wzrostu oporności. Ani roszczenia jest zatwierdzony przez USDA, ani nie gwarantuje, że nie antybiotyki były używane podczas życia zwierzęcia.

Karmione trawą wołowiny

Tego rodzaju wołowiny pochodzi od krów, które jedzą głównie trawy i innych środków spożywczych, które naturalnie są zjadane przez krowy. Zgodnie z USDA certyfikat jako trawy karmione zwierzęta nie mogą być karmione ziarna lub ziarna produkty uboczne i musi mieć stały dostęp do pastwisk podczas sezonu wegetacyjnego. Environmental Working Group pisze, że trawy karmione wołowiny ma mniej antybiotyków i hormonów.

Co więcej raport marca 2010 w Nutrition Journal stwierdził, że mięsa wołowego pochodzącego ze zwierząt karmionych ma niższy poziom Niezdrowych tłuszczy i wyższy poziom omega-3 kwasy tłuszczowe, które są lepsze dla zdrowia układu sercowo-naczyniowego. Trawy karmione wołowiny także ma niższy poziom cholesterolu w diecie i oferuje więcej witaminy A i E, jak również przeciwutleniacze.

Ekologicznej wołowiny

Certyfikowany organiczny mięso również musi pochodzić od zwierząt, które mają stały dostęp do pastwisk i muszą być karmione tylko ekologicznymi paszy. Oznacza to, że krowy nie może być karmione trawy lub ziarna, które zostały zmodyfikowane genetycznie lub zostały wyhodowane z nawozów sztucznych i pestycydów... Co więcej ekologicznego mięsa i drobiu nie może być traktowane z hormonów i antybiotyków (chore zwierzęta muszą być traktowane, ale nie mogą być sprzedawane jako ekologiczne).

Według EWG podczas gdy ekologiczne mięso i nabiał mogą pochodzić od krów karmionych trawą 100 procent, niektóre pochodzi od zwierząt, które spędzić część swojego czasu w feedlots ziarno oparty diety, które nie zapewniają takie same korzyści żywieniowe jako trawa naturalna dieta. Chyba, że etykieta stwierdza, że mięso jest zarówno trawy karmione i organicznych, nie może być.

Decyzję o tym, czy mięsa pasuje do diety jest osobisty. Jak wszystko, co jesz, to jest ważne, aby stać się jak poinformował jak to możliwe, aby można było najbardziej wykształconych decyzje o tym, co jest najlepsze dla ciała i zdrowia. Mięso może być coś, co zdecydujesz jest warte dodatkowych starań, aby kupić wysokiej jakości i/lub organicznych.