Nasıl Erkek Meme Boyutunu Azaltmak Için

Erkeklerde büyük göğüsler ile birçok şey neden olabilir. Akla gelen ilk iki hormon bozuklukları ve kilolu vardır.

Kadar diyet temizlik. Yapılacak ilk şey ise tüm abur cubur kurtulmak, hızlı yiyecek ve derin kızarmış, son derece işlenmiş, son derece zarif ve yüksek doymuş yağ olan her şeyi içeren diyet, yüksek yağlı gıdalar. Meyve, sebze, tahıl ve protein yağsız kaynaklardan yemek ve bol miktarda su içilmelidir.

Jinekomasti meme dokusu kadınlarda bulunan benzer şekilde geliştirmek meme dokusu neden yetişkin ve genç erkek bir nadir hormon dengesizliği olduğunu. Yetişkin veya eski gençler içeren durumlarda ciddi temel sağlık gibi bir durum kanser hipofiz bezi, böbreküstü bezleri veya testis belirtisi olabilir. Genç gençler, bu genellikle ergenlik ile ilgili hormon değişikliklerinden kaynaklanan geçici bir sorun olduğunu.

Bazı kardiyo yapın. Aerobik egzersiz 3-4 kez bir hafta 45-60 dakika boyunca uygulayın. Koşu, Bisiklet, yüzme, kürek, merdiven olabilir adım veya eğlenceli bulmak bir şey.

İtmek yok. Göğüs kasları çalışan göğüs oluşturur, göğüs düzleştirir ve kas metabolik olarak aktif olduğu da bazı kalori yakmak. Senin karnına yatıyorum. Ellerini omuzlarınızı yanına eğildi dirsek ile yerleştirin. Kollarınızı lokavt kadar size vücudunuzun hava itme gibi vücudunuzun düz tutun. Şimdi yavaş yavaş sadece yerden oluncaya kendinizi alt ve tekrarlayın.

Bench Pres yapın. Bir iş Bank Emanet raf çubuğunda yalan. Ellerini hakkında sadece omuz genişliği ayrı yerleştirin. Bar kaldırmak ve göğüs üzerinde vücut üzerinde kollarınızı uzatın. O yaklaşık bir inç göğüs yukarıda olana kadar yavaş yavaş bar düşük. Geri yukarı kaldırın ve temsilcileri bir dizi yapmak.

Bir doktor randevu. Jinekomasti bir durumdur meme büyütme içinde sonuç erkek vücuttaki testosteron ve östrojen bir dengesizlik olduğu. Doktorunuz denge hormon seviyenizi dışarı yardımcı olabilecek bir ilaç reçete.

Gynexin resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın

Senin adam Boobs kaybetmeye güçlü ipuçları

Bir gazillion göğüs egzersizleri, spot azaltma bir efsanedir, çünkü sadece sen senin karın yağ sonsuz situps, yaparak kaybetmek değil gibi yaparak göğüsler adam kaybetmek değil. Adam göğüsler ise sadece yağ dokusu, göğüs kaslarınızı kapsayan ve bu yana yerel olarak yağ yakmak değil, onları kaybetmek, genel vücut yağ azaltmak gerekir.

Böylece yağ kaybı iyi eski moda stratejileri geçerli: yemek kalori miktarı daha düşük olması durumunda vücudunuzun yanıklar kalori, yağ kaybedersiniz ve böylece de, adam göğüsler. Burada hemen bir kalori açığı oluşturmak için kullanabileceğiniz 2 güçlü ipuçları artı anlatacağım bir ekstra üçüncü ucu vardır.

1. Sağlıklı yemek. Adam göğüsler hemen hemen her zaman tüm gıdalar daha fazla kalori içeren abur cubur yeme yıl sonucudur. Bu adam göğüsler kaybetmek için abur cubur sonsuza kadar yeme durdurmak zorunda, ama çoğu zaman bir çok sağlıklı yemeye olacak anlamına gelmez.

Daha fazla et, tavuk, Balık, sebzeler ve meyveler. Bu paleo Naziler birine açmak gerek yok – tahıl kaçmadan yerseniz ince.

Daha az önemsiz, alkol ve soda. 2 bira ve dışarı arkadaşları ile iyi, ne zaman bir burger ama bir günlük 6 paketi ve hazır yemek olduğu bariz bir no-go.

2. Güçlenecek. Bir, kas boyutu doğrudan güç kazanç için ilgili ve bu yüzden Bench Press üzerinde güçlü alarak, "şekli" göğüs. İki, daha fazla ağırlık size, daha fazla kalori bir egzersiz yakmak kaldırın. Üç, vücut geliştirme teşvik sağlıklı gıda seçenekleri ve size sopa diyet daha iyi yapar.

3. Sizin duruş düzeltme. Bir bilgisayarın bütün gün çalışan göğüs kaslarınızı sıkın ve sonra kötü bakmak senin adam göğüsler yapacak sarkık omuz neden. Bu benzer için ne kadar fazla oturma kalça kaslarınızı sıkın ve sonuç olarak daha büyük görünüyor için göbek neden olabilir. SL üye Vlad duruş bakarsanız, üst-sırtını StrongLifts 5 5 yaptıktan sonra düzleştirici açıktır.

Oturma ve geri yerine onları hep slouch sağlamak omuz ile yürüme alışmak. Günlük omuz dislokasyonlar düşük çubuğu ile birleştiğinde bir direniş grubu ile ağız kavgası 3 x / hafta da sizin duruş önemli ölçüde artıracaktır.

Jinekomasti hakkında merak etmeyin – adam neden indirdi testosteron ve artan östrojen bazı ilaç veya steroid kötüye alarak göğüsler.

Gynexin resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın