Kur Nopirkt Zaļā Kafijas Ekstrakts?

Dr Oz nesen intervēja alternatīvu medicīnas eksperts, Bryce Wilde dabas alternatīvas visbie āk paredzētajiem medikamentiem. Viens no dabas aizsardzības līdzekļiem ierosinājis Bryce ir negrauzdēta zaļo kafijas pupiņu ekstraktu augsts asinsspiediens. Šis ekstrakts satur augu barības vielu, kas paver un atslābina asinsvadus, tādējādi samazinot asins spiediens. Ieteicamā deva ir 200 mg dienā.

Dr Oz šovs, viņš pievienojās alternatīvu veselības speciālists un sertificēti dietologa Dr Lindsey Duncan, lai pastāstītu mums par superfood, zaļo kafijas pupiņu svara zudumu.

Dr Lindseja teica, ka negrauzdēta zaļo kafijas pupiņu satur dabas aktīvu nožogotā teritorijā sauc chlorogenic skābe, kas palēnina atbrīvošanu no glikozes organismā. Chlorogenic skābes var arī palielināt vielmaiņu un dedzināt tauku aknās.

Tomēr dzeramo kafijas tases dienā nepiešķir nekādu svara zudums labumu. Grauzdēšanas procesā iznīcina daudz kafijas pupiņas chlorogenic indīgais tonis. Negrauzdēta zaļās kafijas pupiņas ir ļoti rūgta un satur vairāk nekā 50 % chlorogenic skābes. Tādēļ nepieciešams ņemt tos veida piemaksas summa, kuru jūs varat iegādāties tiešsaistē.

Dr Lindsey iesaka veikt zaļo kafijas pupiņu ekstraktu ar pilnu glāzi ūdens, divas reizes dienā 30 minūtes pirms ēšanas. Meklēt tīra zaļo kafijas pupiņu ekstraktu, kas satur Nr pildvielām vai stiprinājumu. Lai iegūtu labākos rezultātus, apvienot to ar veselīgu diētu un fiziskiem vingrinājumiem.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos zaļās kafijas ekstrakts no oficiālā mājas lapa

Kur zaļās kafijas pupiņas Come From?

Tas ir nepavisam nav grūti saprast procesu padarot grauzdēta kafija. Izriet no visiem procesiem, ražas novākšana, atdala un apdedzināšanas, kafija ir faktiski "spīdzināšana" zaļās kafijas ogas, kas tieši tiek izdoti no kafijas augu. Faktisko kafijas ogu sēklas ir vienīgie, kas patiešām jautājumiem. Lauksaimniekiem ir nepieciešams pievērst uzmanību kafijas sēklu novākšanai un izvēloties atkarībā no krāsu un gatavības pakāpes. Tomēr process netiek darīts pēc izvēloties ogu mīkstuma ir jāizņem, un tas ir iespējams tikai ar īpašu iekārtu palīdzības.

Pēc īpaša iekārta ir darījusi savu darbu, nākamais solis ir ārā visu sap pa kreisi uz kafijas pupiņu kafija. Tas tiek darīts, izmantojot fermentāciju, tā, lai lauksaimnieki varētu mazgāt un pupiņas ar svaigu, tīru ūdeni dzert. Gadījumā, ja jūs esat pazīstami ar terminu sabojāta kafijas notekūdeņu, noskaidrot, ka tā ir, ka lielu daudzumu ūdens, ko izmanto tīru pupas.

Procesa pēdējā ieguves zaļās kafijas pupiņas būtiski elementi ir izžūšanu pupas procesu. Pēc tam, kad tie ir atlasīti, pamatojoties uz krāsu un gatavības, tie paliek zaļa ir tagad nosaucis par zaļās kafijas pupiņas. Protams, risinājums būtu cepta šajos pasakains pupas, lai iegūtu mums vienmēr paticis kafijas.

Pastāv daudzi veidi, kafijas pupiņas. Ir, protams, bezkofeīna tiem, bioloģiskās lauksaimniecības uzņēmumiem un daudziem citiem vairāk.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos zaļās kafijas ekstrakts no oficiālā mājas lapa

Kā nopirkt labāko zaļās kafijas pupiņas?

Pērkot savu zaļās kafijas pupiņas, jābūt ļoti uzmanīgiem un skatīties, kas par katru trūkumu, tie var radīt. Mēs runājam par šiem trūkumiem ir jebkurš produkts, iespējams, vēlēsities iegādāties ļoti bieži daļa. Galu galā, jums ir nepieciešams rīkoties ar piesardzības pasākumus pret jebkuru iegādes minimums. Skatoties cieši, lai jūs varētu vēlēties iegādāties produktus, ir daudzas iespējas, lai atklātu trūkumus, kas dos produkts bezjēdzīgi. Tas ir tieši tāds pats ar kafijas pupiņas. Viņi varētu izslēgt ārā pilnīgi pagaist, un nav iespējams izmantot. Pārāk daudz mitruma un varbūt pārāk daudz sun varētu izraisīt šo iespēju kļūt par over-dried vai over-moisturized.

Pārbaudot pupiņas krāsa ir arī būtisks solis šajā procesā. Ja pupiņas ir Studēšana ir dzintara krāsas, nekā tie ir audzēti augsnē ir ļoti nepilnīgs, daži būtiski minerālvielas. Gadījumā, ja jūs nolemjat izmantot šīs pupiņas, kafijas garšu galu galā ir rūgta un veida garšas. Daži pupiņu varētu arī būt pārāk fermentēti. Tie parādās brūnā krāsā, un tiks smaržo tāpat kā pūstošas miesas, kas nav ideāls smarža ir jūtama, pirms jūsu kafijas dzeršanas.

Mēs ceram, ka jums ir informējušas ļoti labi saprotams un par to, kā izvēlēties zaļās kafijas pupiņas reālo kvalitāti. Produkts ir pieejams caur vietējo retails un pat online mazumtirdzniecības. Izmēģiniet un hit vietas, kur tas tiek pārdots bez taras, varbūt jums paveiksies!

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos zaļās kafijas ekstrakts no oficiālā mājas lapa