Kaip Numesti Svorio Greitai Per 2 Savaites

Tiesą sakant, jis buvo iš tikrųjų 15 svarų per 12 dienų. Iki šiol jūs prarado daugiau nei 20 svarų, šiek tiek pagal keturias savaites ir jums bus stipri. Mes aprašome žemiau Dieta gali paprastai pagamina 10 svarų prarado per savo pirmąsias dvi savaites be jokių problemų.

Gerti daugiausia vandens

Sporto ar energijos gėrimų, vaisių Pochlebca, ir šviesusis alus — kiekvienai porcijai yra apie 100 kalorijų. Dar alkoholinius gėrimus neatitinka jums kaip 100 kalorijų maisto nėra, todėl jie laiko švaistymas. Kiti skysčiai gali būti daug natrio ir angliavandenių, kurie apgauti savo kūno išlaikyti vandens, skleisdamas jums.

Vandens, kita vertus, yra nulis kalorijų ir angliavandenių ir mažai jokių natrio, todėl puikiai slim down gėrimas. Ir keista, tai iš tikrųjų padeda išstumti vandens perteklių svorio taip pat jump-starts savo metabolizmą. Jei tai yra tiesiog per daug nuobodus, pridėti citrinos skiltelėmis ar mėtų lapai.

Spauskite čia Norėdami nusipirkti Phen375 iš oficiali svetainė

Draudimas baltos duonos ir makaronų

Išpjova visi balti grūdų produktai — pavyzdžiui, baltieji ryžiai, spageti, sumuštinių bandelės-bus nedelsiant plonas jums žemyn nes paprasta angliavandenių – šių maisto produktų sukelti vidurių pūtimas, ypač aplink pilvo. Paprastų angliavandenių išlieti siaubti savo svorį, nes jie labai suskaidomas labai greitai, paliekant jums alkanas ir labiau linkę persivalgyti vėliau.

Eiti dar daugiau, o ne pakeisti juos su sveikiau dar vis dar pasipūsti įjungiamieji sveikų grūdų duonos gaminių, pakeisti daržovių savaitė. Tokiu būdu, vištienos sumuštinis tampa Vištienos salotos, ir lustai ir kritimo paversti morkos ir kritimo. Sudėtingų angliavandenių iš daržovių yra virškinami lėčiau, todėl jums lieka visiškai ilgiau. Ir daržovės yra daugiausia vandens, jie taip pat padėti išstumti vandens perteklių svorio.

Ar Cardio 30 minučių per dieną

Bet treniruotės, kad jūsų širdies ritmas gauna iki bus sudeginti kalorijas. Bet jums naudoti daugiau kalorijų jei pasirinkti širdies įprasta, kad vykdo keletą raumenys vienu metu.

Trys apsvarstyti: verpimo, kardio Boksas ir boot camp treniruotes. Pusę kiekvienos degikliai 200-300 kalorijų o toning viršų ginklų, kojų, ir core, viskas pasirodo driežas ir griežtesnė.

Jums bus įrašyti dar daugiau kalorijų per sesiją, jei treniruotės apima intervalas mokymą: pakaitomis trumpas eilių iš intensyvaus kardio su lėčiau veikla. Ekspertai nėra tikri, kodėl tai veikia, bet instruktorių Przysiegam ji.

Spauskite čia Norėdami nusipirkti Phen375 iš oficiali svetainė

Gerti kavos valandą prieš darbo,

Tai yra viena išimtis stick-prie vandens-tik taisyklės: kaip paleisti kavos daro savo ryto produktyvesni darbe, pre-exercise puodelio Java su purslų lieso pieno (apie 11 kalorijų) arba juoda (tik 5 kalorijų) bus pagyvinti jūsų treniruotės. Jums bus sudeginti daugiau kalorijų nesuvokdami jūs esate stumti save sunkiau.

Ar 36 push-up ir Lunges kas antrą dieną

Šių sporto salė klasės kabės padės formuoti raumenų, todėl jūs būsite sporto sąvadą išvaizdą. Ar tris grupes 12 kiekvieną pratimą kas antrą dieną. Push-up nukreipti jūsų viršutinė kūno, o lunges dirbti jūsų užpakalis, klubų ir šlaunų. Greita Patarimas: įsitikinkite, kad jūsų nugaros ir kojų toliau tiesia linija per savo push-up; ji bus pagerinti raumenų tonusą. Be to, galite sukurti dar daugiau raumenų su lunges jei turėti svarmenų kiekvienoje rankoje o daro juos.

Miegoti 30 minučių daugiau naktį

Kad papildomą pusvalandį, ar jums miegoti 5 val. arba 8, gali atnaujinti jums pakankamai, kad jums padės geriau maisto vartojimo įpročių (kitaip tariant, greitai cukraus nustatyta pusryčiams ieškoti energijos) ir nebus jaustis mieguistas ir praleisti sporto salėje. Daugiau ramus miegas (7-8 valandas yra geriausias) taip pat skatina savo metabolizmą. Ir nuo savo kūno stato raumenis o jūs atidėti, gauti miego lygu Geresnis raumenų tonusas.

Spauskite čia Norėdami nusipirkti Phen375 iš oficiali svetainė

Padaryti vieną maisto aukos

Išpjova vienas indulgencija — pvz., lustai turite su pietūs arba šokolado desertas valgote po vakarienės — gali atimti keletą šimtų kalorijų iš savo dietos, kuri virsta mažiau padriba. "Jūsų kūnas nebus net nepastebi jų nėra."

Svarų nepridėti tegul kamera

Spartinti savo smakro, laikykite rankas nuo savo kūno, ir pasukti šiek tiek į šoną nuo vienos kojos į kitą kamerą.

Gauti plonesni valandas

tikrai. Tai slenderizing poveikis negali būti nuolatinis, bet jie jums padės jums atrodo šilčiau savo skinniest džinsus labai trumpą laiką.

Lašišos valgyti pietums

Ji yra supakuota su maistinių medžiagų, sukurti raumenų tonusas ir suteiks jūsų odai sveiką spindesį. Kai kurie mitybos specialistai teigia, kad vartoja (nesvarbu kaip ji virti) dalis iš karto gali padaryti jūsų veido atrodo šiek tiek daugiau kontūrinis.

Spauskite čia Norėdami nusipirkti Phen375 iš oficiali svetainė

Atsistoti tiesiai

Laikyti stuburo standus ir pečių atgal, o čiulpti savo pilvo link stuburo suteikia jums plonesni, labiau supaprastinti viduryje.

Pritūpimai ir pritūpimai

Kultūristų naudoti šią techniką iki varžybų, nes ji priduria, apibrėžimas raumenys. Ar tris grupes 12 kiekvieną pratimą sustiprinti jūsų abs, užpakalis ir kojos laikinai.

Spauskite čia Norėdami nusipirkti Phen375 iš oficiali svetainė