Kust Osta Rohelise Kohvi Ekstrakti?

Hiljuti intervjuu Dr Oz alternatiiv meditsiini ekspert, Bryce Wilde looduslikud alternatiivid kõige sagedamini ettenähtud ravimeid. Üks pakutud Bryce füüsilised abinõud on röstimata roheline kohvioad ekstrakti kõrge vererõhk. See väljavõte sisaldab taimede toitaine, mis avab ja lõdvestab veresooni, vähendades seeläbi vererõhku. Soovitatav doos on 200 mg päevas.

Dr Oz show täna, ta liitus alternatiivsete tervise spetsialist ja sertifitseeritud toitumisspetsialisti Dr Lindsey Duncan rääkida superfood, rohelised kohvioad kaalulangus.

Dr Lindsey ütles, et röstimata roheline kohvioad sisaldab looduslik aktiivne ühend nimega chlorogenic hape, mis aeglustab vabanemist glükoos kehasse. Chlorogenic happe ka võib kiirendada ainevahetust ja põletada rasva maksa.

Aga juua tassi kohvi päevas ei anna mingit kaalu kadu kasu. Röstimisel protsessi hävitab palju chlorogenic happe kohvioad. Röstimata roheline kohvioad on väga mõru ja sisaldab kuni 50% chlorogenic hape. Seega, sa pead võtma neid täiendada, mida saab osta online näol.

Dr Lindsey soovitab, võttes rohelised kohvioad ekstrakti terve klaasi veega, kaks korda päevas 30 minutit enne sööki. Otsige puhta rohelised kohvioad ekstrakti, mis sisaldab nr täiteaineid või sideainete. Parimate tulemuste saamiseks ühendada seda tervisliku toitumise ja treeningu.

Vajuta siia, et osta rohelise kohvi ekstrakti ametlikul kodulehel

Kui rohelised kohvioad tulevad?

See on üldse raske aru saada protsessi Röstitud kohvi. Tulenevad kõik protsessid saagikoristus, röstimine, ja kohv on tegelikult "piinarikas" rohelise kohvi marjad, et kohvi tehastest otse nopitavate. Kohvi marja tegelik seemned on ainsad, mis tõesti loeb. Põllumajandustootjate pead pöörama tähelepanu kohvi seemne koristamist ja valimisel, sõltuvalt värvi- ja küpsusastme kraadi. Veel, protsess on tehtud kell valides, marja viljaliha tuleb eemaldada, ja see on võimalik ainult tänu spetsiaalse masinaga.

Pärast seda, kui eriline masin on oma töö teinud, järgmine samm on väljaviimine kõik jäänud kohvi oad kohvi sap. Seda tehakse käärimist, et põllumajandustootjad saaksid pesta ja imbibe oad, värsket ja puhast vett. Juhul, kui olete tuttav kohv mõiste riknenud heitvee, on teada, see et suur kogus vett, mida on kasutatud oad puhastada.

Viimase protsessi kaevandavad rohelised kohvioad olulised elemendid on protsessi oad kuivamist. Pärast seda, kui need on valitud värvi ja küpsus, ülejäänud roheline ones on nüüd märkis nagu rohelised kohvioad. Muidugi oleks variant röstitud neid vapustav oad, me olen alati armastanud kohvi saamiseks.

Seal on palju liike kohvioad. Seal on muidugi, kofeiinivaba need, orgaaniliste ones ja paljud teised rohkem.

Vajuta siia, et osta rohelise kohvi ekstrakti ametlikul kodulehel

Kuidas osta parim rohelised kohvioad?

Oma rohelised kohvioadostmisel peab olema väga ettevaatlik ja olge iga viga, nad võivad kujutada. Need vead, mis me räägime on väga levinud osa mis tahes toode, võiksite osta. Lõppude lõpuks, sa pead tegutsema vähemalt ettevaatusabinõuna suunas soetamise. Kui vaadata tähelepanelikult, et võiksite osta tooteid, seal on palju võimalusi avastada vigu, mis teevad toote kasutu. See on täpselt sama kohvioad. Nad võivad omakorda olla täiesti fade out ja võimatu kasutada. Liiga palju niiskust ja võib-olla liiga palju päikest võib tekitanud need muutuvad over-dried või over-moisturized.

Kontrollimine on oad värv on oluline samm selles protsessis. Kui oad on õppimine on värvi amber, kui nad on kasvanud muld on väga puudulik mõningaid olulisi mineraale. Juhul, kui otsustate oleks kasutamiseks need oad, kohvi on maitse oleks lõpuks on kibe ja selline maitsetu. Mõned oad võib-olla ka liiga kääritatud. Need kuvatakse pruuni värvi ja lõhna lihtsalt meeldib mädanenud liha, mis ei ole täiuslik lõhna tunda enne kohvi joomist.

Loodame, et oleme teid teavitanud sellest väga arusaadav, kuidas valida rohelised kohvioad tõeline kvaliteedi kohta. Toode on nüüd saadaval kohalikud jaehind ja isegi online jaekaubanduse kaudu. Proovida ja vajuta kohti, kus seda müüakse lahtiselt, ehk saad õnnelik!

Vajuta siia, et osta rohelise kohvi ekstrakti ametlikul kodulehel