Kur Nusipirkti žalios Kavos Ekstraktas?

Neseniai, Dr Oz interviu alternatyvios medicinos ekspertas, Bryce Wilde dėl natūralių alternatyvų dažniausiai skiriami vaistai. Vienas iš siūlė Bryce gamtos gynimo yra neskrudinto žalios kavos pupelių ekstraktas, aukštas kraujo spaudimas. Šis ekstraktas yra augalų maistinių medžiagų, kurios atveria ir atpalaiduoja kraujagysles, todėl sumažėja kraujospūdis. Rekomenduojama dozė yra 200 mg per dieną.

Dr Oz show šiandien, jis buvo sujungtos alternatyvius sveikatos specialistas ir certified Dietologė Dr. Lindsey Duncan mums papasakoti apie superfood, žalios kavos pupelių svorio.

Dr. Kęstutis sakė kad neskrudinto žalios kavos pupelės yra natūralus aktyvus junginys, vadinamas chlorogenic rūgštis, kuri lėtina gliukozės išsiskyrimą į organizmą. Chlorogenic rūgštis taip pat gali padidinti metabolizmą ir įrašyti riebalų kepenyse.

Tačiau, geriamojo puodeliai kavos per dieną nesuteikia jokių weight loss privalumai. Skrudinimo proceso sunaikina daug kavos pupelių chlorogenic rūgšties. Neskrudinto žalios kavos pupelės yra labai kartūs ir turinčius daugiau kaip 50 % chlorogenic rūgšties. Taigi, jums reikia juos papildyti, kurį galite įsigyti internetu forma.

Dr. Kęstutis rekomenduoja žalios kavos pupelių ekstraktas su pilna stikline vandens, du kartus per dieną, 30 minučių prieš valgį. Ieškoti gryno žalios kavos pupelių ekstraktas, kuris yra Nr užpildų ar rišikliai. Norėdami gauti geriausius rezultatus, sujungti ją su sveika mityba ir fiziniais pratimais.

Spauskite čia Norėdami pirkti žaliosios kavos ekstraktas iš oficiali svetainė

Iš kur gaunami žalios kavos pupelės?

Tai visai ne sunku suprasti procesą padaryti skrudinta kava. Kavos, dėl visų procesų, derliaus nuėmimo, atskyrimo ir Skrudinimas, iš tikrųjų "tormenting" žalios uogos kavos, yra tiesiogiai paimant iš kavos augalų. Tikrasis sėklos kavos uogų yra tik tie, kurie tikrai klausimais. Ūkininkams reikia atkreipti ypatingą dėmesį į kavos sėklų derliaus nuėmimo ir atrinkdama, priklausomai nuo spalvos ir prinokimo laipsnį. Dar, procesas nėra daroma į atrankos, uogų Minkštimas turi būti pašalinti, ir tai įmanoma tik su speciali mašina.

Po specialios mašinų padarλ savo darbΰ, kitas žingsnis yra paimti visi sap paliko ant kavos pupelių kavos. Tai daroma per fermentacijos, kad ūkininkai galėtų nusiplauti ir Wchłaniać pupelės su šviežio, švaraus vandens. Jei esate susipažinę su sąvoka sudusęs kavos nuotekų, sužinoti, tai yra kad dideliu kiekiu vandens, kuris buvo naudojamas valyti pupelės.

Paskutinis procesas išgauti svarbiausių elementų, žalios kavos pupelės yra išdžiūvimo proceso pupelės. Po to, kai jie buvo pasirinkta spalva ir sunokimo, tie, kurie liko žalia yra dabar nurodė kaip žalios kavos pupelės. Žinoma, galimybė būtų kepta šių Pasakų pupelės, siekiant gauti kavos, mes visada mėgo.

Yra daug rūšių kavos pupelių. Yra, žinoma, be kofeino tuos, organinės tie ir daugelis kitų daugiau.

Spauskite čia Norėdami pirkti žaliosios kavos ekstraktas iš oficiali svetainė

Kaip pirkti geriausias žalios kavos pupelės?

Kai norimą įsigyti savo žalios kavos pupelės, būkite labai atsargūs ir žiūrėti, kas škvalas jose gali būti. Šių trūkumų, mes kalbame apie labai dažnas priklauso bet kurio gaminio, galbūt norėsite pirkti. Juk jums reikia veikti mažiau kaip atsargumo link įsigijimo. Jeigu ieškote atidžiai jūs norėsite įsigyti produktų, yra daug galimybių atrasti trūkumus, kad produktas bus būtų nenaudingas. Tai lygiai tas pats su kavos pupeles. Jie gali kreiptis į visiškai išnyks ir neįmanoma naudotis. Per daug drėgmės ir galbūt per daug saulės gali sukėlė jie tampa over-dried arba over-moisturized.

Tikrinimas ir pupelių spalva taip pat yra esminis žingsnis šiame procese. Jei pupelės mokotės turėti spalvos gintaro, nei jie auginami, dirvožemis yra labai trūksta kai kurių esminių mineralų. Tuo atveju, jei būtų nuspręsite naudoti šios pupelės, kad kavos skonis bus baigti yra kartaus ir koks neskanus. Kai pupos taip pat gali būti pernelyg fermentuotas. Jie bus rodomi rudos spalvos, ir bus kvapas tiesiog patinka, puvimo kūnas, kuris nėra puikus kvapas juntamas prieš geriant kavą.

Mes tikimės, kad turėti informaciją jums labai paprastas, apie kaip pasirinkti žalios kavos pupelės realios kokybės. Produktas dabar yra prieinama per vietos mažmeninės prekybos, ir net interneto mažmeninės prekybos. Išbandyti ir paspauskite vietose kur ji yra parduodamos dideliais kiekiais, galbūt jums pasisekė!

Spauskite čia Norėdami pirkti žaliosios kavos ekstraktas iš oficiali svetainė