Kde Nakúpiť Zelená Kávový Extrakt?

Nedávno, Dr Oz rozhovor alternatívna medicína Expert, Bryce Wilde na prírodné alternatívy k najčastejšie predpísané lieky. Prírodné prostriedky navrhol Bryce je nepražených zelenej kávy fazule extrakt pre vysoký krvný tlak. Tento extrakt obsahuje rastlinné živiny, ktoré otvára a uvoľňuje cievy, čím znižuje krvný tlak. Odporúčaná dávka je 200 mg denne.

Na Dr Oz Zobraziť dnes, on bol spojený alternatívnych zdravotníckych špecialistov a Certifikovaný odborník na výživu dr. Lindsey Duncan povedzte nám o superfood, zelené kávové zrno pre chudnutie.

Dr Lindsey povedal, že nepražených zelené kávové zrno obsahuje prírodné aktívny zlúčeninu zvanú chlorogenová kyselina, ktoré spomalí uvoľňovanie glukózy do tela. Chlorogenová kyselina môže tiež zvýšiť metabolizmus a spaľovanie tukov v pečeni.

Avšak, pitie šálok kávy denne neudeľuje žiadne hmotnosti dávok. Proces praženia ničí veľa chlorogenová kyselina v kávových zŕn. Nepražených zelené kávové zrná sú veľmi horké a obsahujú viac ako 50% chlorogenová kyselina. Preto musíte brať ich vo forme dodatku, ktoré si môžete zakúpiť on-line.

Dr Lindsey odporúča užívať zelenej kávy fazule extrakt s plnou pohár vody, dvakrát denne, 30 minút pred jedlom. Pozrite sa na čisté zelené Kávové bôby extrakt, ktorý obsahuje plnidlá alebo spojiva. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov, skombinovať to so zdravou stravou a cvičením.

Kliknite tu kúpiť zelenej kávy výpis z oficiálnej webovej stránky

Zelená kávové zrná odkiaľ?

Je to vôbec ťažké pochopiť proces tvorby praženej kávy. Káva vyplývajúce zo všetkých procesov na zber, separovanie a praženie, je v skutočnosti "trápil" zelenej bobule kávy, ktoré sú priamo si vybral z rastliny kávy. Skutočné semená kávy bobule sú len tie, ktoré naozaj záležitosťou. Poľnohospodári musia venovať pozornosť semená kávy pri zbere a výbere, v závislosti od farby a zrelosti stupeň. Napriek tomu, proces prebieha nie na výber mäso bobule musia byť odstránené, a to je možné len s pomocou špeciálne stroje.

Po špeciálnom stroji urobil svoju prácu, ďalším krokom je vyndání všetky sap vľavo na kávové zrná káva. Toto je robené cez kvasenie, aby poľnohospodári mohli umyť a popíjať fazuľa s čerstvej, čistej vody. V prípade, že ste oboznámení s termín pošpiní kávy odpadových vôd, zistíte, že je, že veľké množstvo vody, ktorý bol použitý na čistenie fazuľa.

Posledný proces extrakcie životne dôležité prvky v zelených kávových zŕn je proces fazuľa vysychanie. Po toto boli vybrané na základe farby a zrelosti, tie zostávajú zelené sú teraz uviedol ako zelené kávové zrná. Samozrejme, možnosťou by bolo pečené tieto báječné fazuľa, na získanie kávu sme vždy miloval.

Existuje mnoho typov kávových zŕn. Existujú, samozrejme, tie bez kofeínu, organické a mnoho ďalších viac.

Kliknite tu kúpiť zelenej kávy výpis z oficiálnej webovej stránky

Ako kúpiť najlepšie zelené kávové zrná?

Keď si kupujete svoj zelené kávové zrná, Buďte veľmi opatrní a pozor na každú chybu môžu predstavovať. Tieto nedostatky sme hovorili o sú veľmi bežnou súčasťou akéhokoľvek výrobku, možno budete chcieť kúpiť. Koneckonců, musíte konať s minimálne preventívne opatrenia voči akejkoľvek akvizície. Keď zblízka na výrobky, možno budete chcieť kúpiť, existuje veľa šancí odhaliť nedostatky, ktoré bude produkt k ničomu. Je to presne rovnaký s kávové zrná. Oni by mohli zase von, aby sa úplne zmizne a nie je možné použiť. Príliš veľa vlhkosti a možno až príliš veľa slnka môže spôsobili tieto sa stali over-dried alebo over-moisturized.

Kontrola fazuľa farba je tiež zásadný krok v procese. Ak študujete fazuľa majú farba amber, ako rastú v pôde je veľmi nedostatočné v niektorých základných minerálov. V prípade, že by ste sa rozhodli použiť tieto fazuľa, kávu chuť by skončiť horké a druh chuti. Niektorí fazuľa môže tiež príliš kvasené. Tie sa objavia hnedú farbu a bude cítiť rovnako ako hnijúci dužinu, ktorá nie je dokonalý zápach sa cítil pred pitím kávy.

Dúfame, že mám vás informovali veľmi jednoduché, pokiaľ ide o ako vybrať zelené kávové zrná skutočné kvality. Výrobok je teraz k dispozícii cez miestne maloobchodné, a dokonca aj on-line maloobchodné. Skúste a hit miesta, kde to je predávajú vo veľkom, možno máte šťastie!

Kliknite tu kúpiť zelenej kávy výpis z oficiálnej webovej stránky