Kde Koupit Zelený Kávový Extrakt?

Nedávno Dr. Oz rozhovor alternativní medicína Expert, Bryce Wilde na přírodní alternativy k nejčastěji předepisovaných léků. Jedním z přírodních prostředků navržených Bryce je nepražené zelené kávové boby extrakt na vysoký krevní tlak. Tento výpis obsahuje rostlinné živiny, které otevírá a uvolňuje cévy, čímž se sníží krevní tlak. Doporučená dávka je 200 mg denně.

Na Dr. Oz show dnes byl spojený alternativní zdravotní specialista a certifikovaný odborník na výživu Dr. Lindsey Duncan, aby nám řekli o superfood, zelené kávové boby pro hubnutí.

Dr. Lindsey řekl, že nepražené zelené kávové zrno obsahuje přírodní aktivní sloučeninu zvanou kyselina chlorogenová, která zpomaluje uvolňování glukózy do těla. Chlorogenová kyselina může také zvýšit metabolismus a spalování tuků v játrech.

Nicméně pít šálků kávy denně neuděluje žádné výhody úbytek hmotnosti. Procesu pražení zničil velkou část kyselinu chlorogenová v kávová zrna. Nepražené zelené kávové boby jsou velmi hořké a obsahují více než 50 % chlorogenová kyselina. Proto je třeba si je v podobě doplněk, který si můžete koupit on-line.

Dr. Lindsey doporučuje zelené kávové boby extrakt s plnou sklenicí vody, dvakrát denně 30 minut před jídlem. Podívejte se na čisté zelené kávové boby extrakt, který obsahuje žádná plnidla nebo pořadače. Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků kombinují se zdravou stravou a cvičením.

Chcete-li koupit zelené kávy extrahovat z oficiální webové stránky

Odkud zelené kávové boby?

Je to není vůbec těžké pochopit proces tvorby pražené kávy. Káva plynoucí ze všech procesů sklizně, oddělení a pečení, je ve skutečnosti "mučit" zelené bobule kávy, které jsou obsaženy přímo z kávovníku. Skutečná semena Kávovník jsou pouze ty, které skutečně záleží. Zemědělce je třeba věnovat velkou pozornost kávy semen při sběru a výběru, podle stupně zralosti a barvu. Přesto, proces není v výběru, maso bobule musí být odstraněny, a to je možné pouze s pomocí speciálního stroje.

Poté, co zvláštní stroj odvedla svou práci, je dalším krokem vyndání všech sap na kávová zrna kávy. To se děje prostřednictvím kvašení, aby zemědělci mohli umýt a popíjet fazole s čerstvou a čistou vodou. V případě, že jste obeznámeni s termín zkažené kafe odpadní vody, zjistíte, že je to velké množství vody, která byla použita k čištění fazole.

Poslední proces extrahování životně důležitých prvků v zelené kávové boby je sušení v procesu fazole. Poté, co tyto byly vybrány na základě barvy a zralosti, ty zbývající zelené jsou nyní poukázal jako zelené kávové boby. Samozřejmě možnost by pečené tyto báječné fazole, aby káva, kterou jsme vždycky milovala.

Existuje mnoho druhů zrnkové kávy. Existují, samozřejmě, těch bez kofeinu, organických ty a mnozí jiní další.

Chcete-li koupit zelené kávy extrahovat z oficiální webové stránky

Jak koupit nejlepší zelené kávové boby?

Když jste nákup zelené kávové boby, být velmi opatrní a dávejte pozor na každé chyby, které by mohly představovat. Tyto nedostatky, mluvíme o jsou velmi běžnou součástí výrobku, které budete chtít koupit. Konec konců je třeba jednat s minimem opatření vůči jakékoliv akvizice. Při pohledu zblízka na výrobky, které možná budete chtít koupit, existuje mnoho šancí zjistit nedostatky, které bude výrobek k ničemu. To je přesně to samé s kávová zrna. By se obrátit, aby zcela zmizí a nelze použít. Příliš mnoho vlhkosti a možná až příliš mnoho slunce může způsobily tyto over-dried nebo over-moisturized.

Kontrola fazole barva je rovněž zásadním krokem v procesu. Fazole se učíte-li mít barvu jantaru, než půda, které rostou v je velmi vadný v některých základních minerálů. V případě, že by se rozhodli využít tyto fazole, chuť kávy by nakonec hořký a trochu bez chuti. Některé fazole by také příliš fermentované. Tyto se zobrazí hnědé barvy, a bude cítit stejně jako hnijící maso, které není dokonalou vůni cítil před pitím kávy.

Doufáme, že podaly velmi jednoduché, ohledně toho, jak si vybrat zelené kávové boby skutečné kvality. Produkt je nyní k dispozici prostřednictvím místní maloobchodní a dokonce i online maloobchodní. Zkuste a narazila na místa, kde prodává se ve velkém, snad budete mít štěstí!

Chcete-li koupit zelené kávy extrahovat z oficiální webové stránky