Kuidas Valida Tervislikum Punase Liha

Inimesed vältida punast liha, paljudel erinevatel põhjustel: Tervis, seedimise, loomade õiguste ja rahalistel põhjustel kiiresti pähe tulevad. Vastavalt CNN Money, ameeriklased prognoosida süüa umbes 55 kilo loomaliha eest 2013, alla umbes 58 kilo aastal 2012, vastavalt USDA hinnangud.

Niisiis, tuleb süüa loomaliha ' sul on vastata sellele küsimusele ise. Sa täiesti rock terve keha ilma liha söömine, ja ma olen kõik puhul, et kui see toimib teie jaoks. See tähendab, et kui te nautida, on lihasööja on, seal on palju plusse Söö praad osana oma tervisliku toitumise samuti. Lahja punase liha on hea allikas vitamiin B-12, niatsiini, tsingi, raua, valgu ja omega 3 rasvhapped.

Kui sa kinni kõrge kvaliteediga neli untsi teenindavad, kaks või kolm korda nädalas ja valige filee, sisefilee või taine hakkliha, te tunnete hea umbes teha tervislik valik. Uuringud näitavad, et lahja punase liha (tahutud nähtav rasvkude) suurendada kardiovaskulaarsed riskitegurid.

Tavaline loomaliha, looduslik veiseliha, rohi toidetud veise, hormoonid, mahepõllumajandusliku loomaliha. Ah ' kõik need buzz sõnu lihatööstus võis sa end segaduses. Mida see tähendab ja millised on parim "siin on mõned nõuanded dekodeerimine ja kindlaksmääramise võimalusi, mis on teie jaoks parim.

Tavapärane veiseliha aka looduslik veiseliha

Ostes veiseliha tavaline loomaliha ei ole minu esimene valik. Tavaline loomaliha on sageli märgistatud looduslik veiseliha. Ameerika Ühendriikide põllumajandusministeeriumi (USDA) määratletakse füüsiline veiseliha nii minimaalselt töödelda mis ei sisalda lisaaineid. Kõikide värske veiseliha leitud liha puhul, mis on koostisosa sildi (silt lisatakse kui toode sisaldab marinaad või lahus) on füüsiline veiseliha. Tavapäraste lattet loomalihaga saab anda lehmad, antibiootikumide ja kasvuhormoonide.

Vastavalt CNN, enamik tavapäraseid veiseliha lehmad on lõpetanud sealsed kontsentreeritud Mix mais, soja, terad, ja muid toidulisandeid, pluss hormoonid ja antibiootikumide. Kohta, feedlots ja neid toidetakse peamiselt maisi ja terad, mis ei sobi inimestele süüa. Mais on rohkem kaloreid kui lehma loomuliku toiduvaliku rohi, mis muutub neile kaalus kiiremini. Tavapärane veiseliha on enamik meist kasvas üles veiseliha. Seda peetakse üldiselt ohutu süüa, kuid võib ei on kõik toitumisalane kasu seostatud rohtu sööta või mahepõllumajandusliku loomaliha. On ka aeg-ajalt toidust põhjustatud haiguste puhangute on keerukam hoida liha maht steriilse suurte tavapäraste tapamajas ja seetõttu saastumine on tõenäolisem kui liha, mis pärineb väiksema ulatusega operatsioone.

No hormoone ja/või ei ole antibiootikumid

Kui te näete ei ole kirjutatud veiseliha märgistamise see tähendab lihtsalt, et hormoone — no hormoone anti lehmad. Samamoodi ei ole antibiootikumide tähendab, et loom ei antud antibiootikume, et võidelda haigus või nakkus. Olge ettevaatlik sõnastuse lugemine sildid, aga. Antibiootikum-free on mõttetu, kui selle konkreetse nõude kunagi andnud USDA, see ei ole selge või järjepidev etikettidel. Kaks eksitavaid väljendeid: No antibiootiliste ainete jääkide ja mingit antibiootikumi kasvu promotants. Kumbki väide on USDA heaks ega kindlustab, et looma eluea jooksul kasutati esine antibiootikume.

Grass toidetud loomaliha

Seda tüüpi veiseliha pärineb peamiselt hein ja muud toidud, mida süüakse loomulikult lehmad söövad lehmad. Vastavalt USDA, sertifitseeritud kui rohi toidetud loomade ei saa toidetud teravilja või teravilja kõrvalsaadusi ja peab olema pidev juurdepääs karjamaa vegetatsiooniperioodi jooksul. Environmental töörühm kirjutab, et rohi toidetud veise on vähem antibiootikume ja hormoone.

Veelgi enam, märts 2010 aruandes Teatajas toitumine leiti, et rohi toidetud veistelt pärit veiseliha on ebatervislik rasva madalam ja kõrgem omega-3 rasvhappeid, mis on parem, südame-veresoonkonna tervisele. Grass toidetud veise ei madalam kolesteroolitase ja pakub rohkem vitamiine A ja E ning samuti antioksüdante.

Mahepõllumajandusliku loomaliha

Sertifitseeritud orgaanilised liha ka peab olema pärit loomadelt, mis on pidev juurdepääs karjamaa ja tuleb sööta ainult mahepõllumajanduslikult kasvatatud sööta. See tähendab, et lehmad ei tohi anda mingit rohtu või terad, mis on geneetiliselt muundatud või sünteetiliste väetiste või pestitsiidide kasvanud. Veelgi enam, orgaanilise liha ja linnuliha ei saa ravida hormoone ega antibiootikume (haiged loomad tuleb käsitada vaid ei saa mahepõllumajanduslikuna müüa).

Vastavalt EWG, kuigi orgaanilise liha- ja piimatooted võivad pärineda 100% rohtu sööta lehmad, mõned on saadud loomadelt, et veeta osa oma ajast feedlots söömine tera-põhine toitumine, mis pakuvad sama toitumisalane kasu loodusliku rohumaa toitumine. Kui silt, et liha on nii rohtu sööta ja orgaanilise, see ei pruugi olla.

Otsuse, kas liha sobib teie toitumine on isiklik. Nagu kõigega, mida sa sööd, on olulised, et saada nii teavitada kui võimalik, võite teha kõige haritumad otsuseid selle kohta, milline on parim oma keha ja oma tervist. Liha võib midagi sa otsustad tasub vaeva, et osta kõrge kvaliteedi ja/või orgaanilised.