Kaip Pasirinkti Sveikiausią Raudonos Mėsos

Žmonės vengia raudonos mėsos dėl įvairių priežasčių: sveikatos, virškinimo, gyvūnų teises ir finansinių priežasčių greitai atėjo į galvą. Pasak CNN Money, amerikiečiai yra numatoma, kad valgyti maždaug 55 svarų jautienos vienam asmeniui 2013, žemyn nuo apie 58 £ 2012 m., remiantis USDA skaičiavimais.

Taigi, jums reikia valgyti jautienos "turi atsakyti į šį klausimą patys. Visiškai gali roko sveiką kūną be valgyti mėsą, ir aš visus, kad jei ji dirba jums. Beje, jei jums patinka būti su carnivore, yra daug privalumų valgyti kepsnys kaip savo sveiką mitybą taip pat dalis. Liesa raudona mėsa yra geras šaltinis vitamino B-12, Niacino, cinko, geležies, baltymų ir omega 3 riebalų rūgščių.

Jei laikysitės aukštos kokybės keturis uncijos tarnauja, du ar tris kartus per savaitę ir pasirinkite filė, filė arba liesos maltos jautienos, jums gali jaustis gerai apie priėmimo sveikas pasirinkimas. Tyrimai rodo, kad liesa raudona mėsa (apipjaustyta matomų riebalų) nepadidina širdies ir kraujagyslių rizikos veiksnių.

Tradicinės jautienos, gamtos jautienos, žolės šeriami jautienos, nėra hormonų, ekologiška jautiena. Ar ne "visa tai buzz žodžiai mėsos pramonėje gali būti jums jausmas supainioti. Ką jie reiškia, ir kokios yra geriausios "Štai keletas patarimų, kaip dekodavimo ir nustatyti galimybes, kurios geriausiai tinka jums.

Tradicinės jautienos žinomas kaip gamtos jautienos

Perkant jautienos tradicinės jautienos nėra mano pirmasis pasirinkimas. Tradicinės jautienos dažnai vadinamas gamtos jautienos. Jungtinių Valstijų žemės ūkio departamento (USDA) apibrėžia gamtos jautienos taip minimaliai tvarkomi nepridėta priedų. Visi šviežią galvijieną rasti mėsos atveju, neturi ingrediento etiketės (etiketė dedama jei prekė apima ir marinatu arba tirpalo) yra natūralus jautienos. Šis tradicinių/natūralūs jautiena, karvės gali būti suteikta antibiotikai ir augimo hormonai.

Pasak CNN, dauguma tradicinių jautienos karvės yra baigtas ne feedlot koncentruotos įvairią kukurūzų, sojos, grūdai, ir kitų papildų, plius hormonų ir antibiotikų. Dėl feedlots jie yra šeriami daugiausia kukurūzų ir grūdų, kurie yra netinkami žmonėms valgyti. Kukurūzų turi daugiau kalorijų nei karvės natūralių šėrimo žolės, kurios gauna juos greičiau priaugti svorio. Daugelis iš mūsų užaugo ant jautiena yra tradicinės jautienos. Jis paprastai yra laikomi saugiais valgyti, bet gali ne visi naudą mitybai susivienijo su žolės šeriami arba organinių jautienos. Taip pat yra atsitiktinis valgymo kilmės ligos protrūkiai, kaip tai sunkiau išlaikyti mėsos kiekis sterilus didelio masto tradicinių skerdyklą, ir todėl užteršimo yra labiau tikėtina, nei su mėsa, gaunama iš mažesnio masto operacijas.

Nėra hormonų ir (arba) nėra antibiotikų

Jei matote ne hormonai parašyta jautienos ženklinimo tai reiškia tik tai, kad-ne hormonai buvo suteikta su karvės. Taip pat nėra antibiotikų reiškia, kad gyvūnas nebuvo suteikta antibiotikus kovai su liga ar infekcija. Būkite atidūs tekstą skaityti etiketes, tačiau. Antibiotikas be prasmės kaip šis konkretus teiginys niekada įgaliotas USDA, jis neturi aiškios ir nuoseklios reikšmės etiketėse. Dvi kitos klaidinanti frazės: jokių antibiotikų likučių ir jokių antibiotikų augimo promotants. Nei ieškinio USDA patvirtintos, taip pat užtikrina, kad be antibiotikų buvo naudojami per gyvūno gyvenimą.

Žolės Fed jautienos

Šios rūšies jautienos patenka iš karvių, valgyti daugiausia žolės ir kitų maisto produktų, kad yra natūraliai valgyti karvių. Pagal USDA, sertifikuota kaip žolės šeriami gyvūnai negali būti šeriamos grūdų ir grūdų šalutinius produktus ir privalo turėti nuolatinę prieigą į ganyklą per auginimo sezoną. Aplinkos darbo grupė rašo, kad žolės šeriami jautienos yra mažiau antibiotikų ir hormonų.

Be to, kovo 2010 m. ataskaitą mitybos leidinyje nustatyta, kad jautienos iš žolės šeriami gyvūnai yra žemesnio lygio nesveikų riebalų ir aukštesnio lygio omega-3 riebalų rūgščių, kurios yra geriau už širdies ir kraujagyslių sveikatą. Žolės šeriami jautienos taip pat žemesnio lygio mitybos cholesterolio ir siūlo daugiau vitaminų A ir E, taip pat antioksidantai.

Ekologiška jautiena

Sertifikuotos ekologinės mėsos turi taip pat būti gyvūnų, turėti nuolatinę prieigą į ganyklą ir turi būti šeriami tik ekologiški pašarai. Tai reiškia, kad karvės negali būti šeriami bet žolė arba grūdai, kurie yra genetiškai modifikuotos ar išauginti su sintetinių trąšų ar pesticidų... Be to, ekologinės mėsos ir paukštienos negali būti elgiamasi su hormonų ar antibiotikų (serga gyvūnai turi būti laikomi bet negali būti parduodamas kaip ekologiški).

Pagal EWG, o organinės mėsos ir pieno produktai gali būti iš 100 procentų žolės šeriami karvių, kai ateina iš gyvūnų, kurie praleisti dalį savo laiko – feedlots valgo grūdų-pagrindu sudaryta dieta, nesuteikianti tą pačią mitybos naudą kaip gamtinių žolė dietos. Jei etiketėje nurodyta, kad mėsa tiek žolės šeriami ir organinių, ji negali būti.

Nuspręsti, ar mėsa tinka prie dietos yra asmeninė. Kaip ir viską, ką valgyti, svarbu tapti kaip informuoti kaip įmanoma, todėl jūs galite daryti labiausiai išsilavinusių sprendimus apie tai, kas yra geriausiai jūsų kūno ir savo sveikatą. Mėsa gali būti kažkas jums nuspręsti ar verta papildomų pastangų, siekiant įsigyti aukštos kokybės ir (arba) organinių.