Kā Samazināt Vīriešu Krūts Izmēram

Paplašinātās krūtis tēviņi var izraisīt vairākas lietas. Pirmās divas, kas nāk prātā, ir hormonu traucējumiem un ir liekais svars.

Tīrīt diētu. Pirmā lieta, kas jādara, ir atbrīvoties no visām junk pārtikas, ātru pārtikas un augstu tauku pārtikas produktus no jūsu diēta, tostarp viss, kas ir dziļi ceptas, ļoti pārstrādātu, ļoti rafinēts un augstu piesātināto tauku. Ēst augļi, dārzeņi, veseli graudi un liesās olbaltumvielu avotus, un dzert daudz ūdens.

Ginekomastija ir neparasts hormonu nelīdzsvarotība pieaugušo un pusaudžu tēviņiem, kas izraisa piena dziedzeru audiem attīstīt tādā veidā, kas ir līdzīgs atrodams sievietes krūts audiem. Lietās, kas saistītas ar pieaugušo vai Vecāki tīņi, tas var būt nopietns pamatā esošo veselības stāvokli piemēram, vēzi, hipofīze, virsnieru dziedzeru vai sēklinieku pazīme. Pusaudžiem, tas parasti ir īslaicīga problēma izraisa hormonu pārmaiņas saistītas ar pubertātes.

Do dažās cardio. Aerobikas trīs līdz četras reizes nedēļā veikt 45 līdz 60 minūtes. Tas var būt skriešanas, velo, peldēšana, airēšana, kāpņu stepping vai kaut ko atrast, patīkams.

Do pushups. Krūšu muskuļi strādā balstās jūsu krūtīs, saspiež jūsu krūtīs un arī dedzināt dažas kalorijas, jo muskuļu metabolically aktīvās. Atgulties uz jūsu kuņģī. Vieta rokas pie jūsu pleciem ar elkoņiem smilga. Taisna savu ķermeni kā jūs push savu ķermeni gaisā līdz bloķētu jūsu rokās. Tagad lēnām nolaidiet sev līdz esat tikai virs zemes un atkārtot.

Do sola preses. Apgulieties uz treniņa sols ar plauktā drošības joslu. Vieta rokas par tikai pagātnes plecu platums intervālu. Paceliet joslu un paplašināt savu ieroču pār savu ķermeni virs krūšu kurvi. Lēnām nolaidiet bar līdz brīdim, kad runa ir par collu virs krūšu kurvi. Paceliet to atpakaļ uz augšu un darīt sēriju REPS.

Veikt ārstu. Ginekomastija ir nosacījums, ja pastāv nelīdzsvarotība estrogēnu un testosterona vīriešu organismā, kas izraisa krūts paplašināšanos. Jūsu ārsts var parakstīt zāles, kas var palīdzēt līdzsvaru, hormonu līmeni.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Gynexin no oficiālā mājas lapa

Jaudīga padomi zaudēt vīrietis Boobs

Jūs nevarat zaudēt savu vīru boobs, veicot gazillion krūtīs vingrinājumi, tāpat kā jūs nevarat zaudēt vēdera tauku, veicot vienlaidu situps, jo vietas samazināšanu ir mīts. Vīrietis boobs ir tikai taukaudu aptver krūšu muskuļi un tā nevar sadedzināt taukus lokāli, ir samazināt kopējo ķermeņa tauku zaudēt tos.

Tāpēc piemēro labas veco vecmodīgi stratēģijas tauku zudumu: ja kalorijas jūs ēdat summa ir mazāka par to summu kalorijas jūsu ķermeņa apdegumus, jūs varat zaudēt taukus un tādējādi arī jūsu vīrietis boobs. Šeit ir 2 spēcīgs padomus var izmantot, lai nekavējoties izveidotu kaloriju deficītu, kā arī papildus trešo uzgali, kas visu paskaidrošu.

1. Ēst veselīgāk. Vīrietis boobs gandrīz vienmēr ir rezultāts gadu laikā ēšanas junk pārtikas, kas satur vairāk kaloriju nekā visa foods. Tas nenozīmē, ka jums ir apstāties ēšanas junk pārtiku, uz visiem laikiem zaudēt savu vīru krūtis, bet jums būs daudz veselīgāka ēst lielāko daļu laika.

Vairāk gaļas, vistas, zivis, veggies un augļiem. Nevajag pārvērst par vienu no šiem paleo nacisti savietojama graudi ir naudas sods, ja jums ēst tos ar mēru.

Mazāk junk, alkoholu un soda. 2 alus un Bürger, kad ārā ar draugiem ir smalka, bet ikdienas 6 pack un TV vakariņas ir skaidrs no-go.

2. Stiprākas. Viens, muskuļu izmēru ir tieši saistīts ar spēka pieaugumu un Tātad, kļūst stiprāka par Bench Press, jums būs "formu" krūšu kurvi. Divi, vairāk svara jūs paceliet, vairāk kaloriju jūs sadedzināt treniņa. Trīs spēku apmācība veicina veselīgākas pārtikas izvēli un padara jūs brauciet ar savu uzturu, labāk.

3. Novērst jūsu poza. Strādā aiz datora visu dienu var krūšu muskuļi saspringst un izraisīt sakumpušam pleciem, kas pēc tam padara jūsu vīrietis boobs izskatīties sliktāk. Tas ir līdzīgi kā lieko sēdes var izraisīt jūsu gūžas muskuļi saspringst un grib izskatīties lielāks kā rezultātā. Ja paskatās SL loceklis Vlad poza, tas ir skaidrs, muguras augšējo ir taisnāk pēc darot StrongLifts 5 5.

Nolietot uz sēdi un pastaigas kopā ar savu plecu atpakaļ, nevis ļaujot viņiem lempis visu laiku. Ikdienas plecu izmežģījumi pretošanās grupa kopā ar zemu joslas ar Squats 3x / nedēļā uzlabos arī jūsu poza dramatiski.

Neuztraucieties par ginekomastija savietojama vīrietis boobs izraisa paaugstinātu estrogēnu un nolaistu testosterona ieņemt noteiktu medikamentu vai steroīdu ļaunprātīgas izmantošanas.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Gynexin no oficiālā mājas lapa