Kā Izvēlēties Veselīgāko Sarkanā Gaļa

Cilvēki izvairītos no sarkano gaļu dažādu iemeslu dēļ: veselība, gremošanas, dzīvnieku tiesības un finansiālu apsvērumu dēļ ātri nāk prātā. Saskaņā ar CNN Money, amerikāņi netiek prognozēta ēst aptuveni 55 £ liellopu vienai personai 2013. gadā, uz leju no aptuveni 58 mārciņas 2012, saskaņā ar aplēsēm, USDA.

Tātad, jūs ēst liellopu ' jums ir atbildēt uz šo jautājumu sev. Jūs pilnīgi rock veselīgu ķermeņa bez ēšanas gaļu, un es esmu visu, ja tas strādā priekš jums. Tas nozīmē, ja jums baudīt ir plēsējs, ir daudzi plusi ēšanas steiku, kā daļu no jūsu veselīgu uzturu, kā arī. Nojume sarkanā gaļa ir labs avots, vitamin B-12, niacīns, cinka, dzelzs, proteīnu un omega 3 taukskābēm.

Ja jūs brauciet ar augstas kvalitātes četras unce apkalpo divas vai trīs reizes nedēļā un izvēlieties fileja, fileja vai liesās zemes beef, var justies labi par dziedinošs izvēli. Pētījumi liecina, ka muskuļaudu red (griezta redzamiem tauku) nepalielina riska faktoriem sirds un asinsvadu.

Parasto liellopu, liellopu dabas, zāli barotu liellopu gaļa, bez hormoniem, bioloģiskā liellopu gaļas. Hm ' tie visi buzz vārdus gaļas nozarē varētu būt jums sajaukt sajūta. Ko tie nozīmē un kuras ir labākā "Lūk, daži padomi, kā dekodēšana un nosaka opcijas, kas vislabāk jums.

Parasto liellopu aka liellopu dabas

Kad iegādājaties liellopu parasto liellopu gaļa nav mana pirmā izvēle. Parasto liellopu gaļa bieži ir apzīmēti kā liellopu dabas. Amerikas Savienoto valstu lauksaimniecības departamenta (USDA) definē dabas liellopu tik minimāli apstrādā bez piedevām. Visu svaigas liellopu gaļas atrasts gaļas gadījumā, kuram nav sastāvdaļu marķējuma (pievieno etiķeti, ja attiecīgajam ražojumam pieskaitāmas marinādē vai šķīdums) ir liellopu dabas. Ar šo parasto/dabas liellopu gaļas govis var piešķirt antibiotikas un augšanas hormoniem.

Saskaņā ar CNN, lielākā daļa parasto liellopu gaļas govis ir pabeidzis pie barošanai ar koncentrētu sajaukums kukurūzas, sojas, graudi, un citiem papildinājumiem, plus hormoni un antibiotikas. Feedlots tos baro galvenokārt kukurūzu un graudus, kas nav derīgas lietošanai cilvēkiem ēst. Kukurūza ir vairāk kaloriju nekā dabīgajā ēdienkartē ir govs zāles stiebru, kas izpaužas svarā vairāk ātri. Parasto liellopu gaļai ir lielākā daļa no mums, kas uzaudzis par liellopu gaļu. Tas parasti tiek uzskatīts par drošu ēst, bet var nevis visiem uztura priekšrocības saistījāt ar bioloģisko vai zāli barotu liellopu gaļas. Pastāv arī gadījuma rakstura pārtikas izraisītu slimību uzliesmojumi, kā tas ir daudz grūtāks, lai saglabātu gaļas apjoms sterilu liela mēroga tradicionālās kautuvē, un tāpēc piesārņojums ir biežāk nekā ar gaļu, kas nāk no mazāka mēroga darbībām.

Nav hormoni un/vai bez antibiotikām

Ja redzat written liellopu gaļas marķēšanas tas nozīmē tikai to, ka nav hormonu — govis tika dotas nekādas hormoni. Līdzīgi nekādas antibiotikas nozīmē, ka dzīvnieks tika dota ne antibiotikas, lai apkarotu slimības vai infekcijas. Jābūt uzmanīgiem formulējumu, kad lasījums etiķetes, tomēr. Antibiotika-free ir bezjēdzīgi kā šo īpašo prasību nekad nav atļāvusi USDA, tai nav skaidrs, vai konsekventi nozīmē uz etiķetēm. Divas citas maldinošas frāzes: nekādu antibiotiku atlieku un bez antibiotiku izaugsmes promotants. Ne prasība ir USDA apstiprināts ne garantija, ka nekādu antibiotiku tika izmantoti dzīvnieku dzīves laikā.

Grass-Fed Beef

Šāda veida liellopu gaļa nāk no govīm, kas ēd galvenokārt zāli un citiem pārtikas produktiem, kas dabiski apēdīs govis. Saskaņā ar USDA, dzīvnieki sertificēti kā zāli barotu nedrīkst izbarot graudus vai graudu blakusproduktus un jābūt ir pastāvīga piekļuve ganībām augšanas sezonā. Vides darba grupa raksta zāli barotu liellopu gaļa ir mazāk antibiotikām un hormoniem.

Kas vairāk, marts 2010 ziņojumu žurnālā Nutrition konstatēts, ka dzīvnieku zāli barotu liellopu gaļas ir zemākie līmeņi neveselīgs tauku un augstāku omega-3 taukskābes, kas ir labāka par sirds un asinsvadu veselību. Zāli barotu liellopu gaļa arī ir zemākie līmeņi uztura holesterīns un piedāvā vairāk vitamīnu A un E, kā arī par antioksidantiem.

Organic Beef

Sertificētas bioloģiskās gaļas jānāk arī no dzīvniekiem, kam ir pastāvīga piekļuve ganībām un jābaro tikai bioloģiski audzētu barību. Tas nozīmē, ka govis nedrīkst izbarot zāli vai graudus, kas ir ģenētiski modificēti vai izaudzēti ar sintētisko minerālmēslu vai pesticīdiem... Kas vairāk, bioloģiskās gaļas un mājputnu gaļas nevar ārstēt ar hormonus vai antibiotikas (slimiem dzīvniekiem jāizturas, bet nevar pārdot kā bioloģisku).

Saskaņā ar EWG, kamēr bioloģiskās gaļas un piena var nākt no 100 procentiem zāli barotu govis, dažus nāk no dzīvniekiem, kuri pavadīt daļu sava laika feedlots ēšanas diētu graudu bāzes, kas nenodrošina tādas pašas uztura priekšrocības kā dabīgās zāles diētu. Ja etiķetes norāda, ka gaļa ir gan zāli barotu un organisko, tā nedrīkst būt.

Lēmumu par to, vai nav gaļas iekļaujas jūsu uzturs ir personiska. Kā ar visu, ko jūs ēdat, ir svarīgi, lai kļūtu kā informēja cik vien iespējams, lai jūs varētu izdarīt visvairāk izglītots lēmumu par to, kas vislabāk atbilst jūsu ķermeni un savu veselību. Gaļa var būt kaut ko jūs izlemt ir vērts pielikt pūles iegādāties augstas kvalitātes un/vai organisko.