Jak Schudnąć Szybko W 2 Tygodnie

W rzeczywistości to faktycznie 15 funtów w 12 dni. Do tej pory może stracił ponad 20 funtów w nieco poniżej czterech tygodni i będziesz silna. Diety, które opisujemy poniżej dają zazwyczaj 10 funty utracone w swoje pierwsze dwa tygodnie bez żadnych problemów.

Głównie wody pić

Napój sportowy lub energii, koktajl owocowy lub piwo jasne — każda porcja zawiera około 100 kalorii. Jeszcze te napoje nie Cię zadowoli, nie sposób 100 kalorii żywności, więc są one stratą. Ciecze mogą być wysokie w sodu i węglowodanów, które oszukać organizm do zatrzymywania wody, sapiąc ci.

Wody, z drugiej strony, ma zero kalorii i węglowodanów i mało nie sodu, co czyni go idealnym szczupły w dół napoju. I o dziwo, to faktycznie pomaga przepłukiwanie nadmiar masy wody jak również jump-starts metabolizm. Jeśli to jest po prostu zbyt nudny, dodać cytryną klinów lub liści mięty.

Kliknij tutaj, aby kupić Phen375 z oficjalnej strony internetowej

Zakaz białe pieczywo i makarony

Wycinając wszystkie produkty zbożowe biały-biały ryż, spaghetti, rolki kanapka — natychmiast szczupły Cię w dół bo prostych węglowodanów w tych produktach powodują wzdęcia, zwłaszcza w okolicach brzucha. Węglowodany proste siać spustoszenie na swoją wagę, bo one są trawione bardzo szybko, pozostawiając głodny i częściej do przejadania się później.

Aby pójść o krok dalej, a nie zastąpienie ich zdrowsze, ale nadal uwędzić wyzwalanie całe ziarna chleba produktów, zastąpić warzywa na tydzień. W ten sposób kanapkę z kurczakiem staje się sałatka z kurczaka i frytki i kąpieli przekształcić marchew i kąpieli. Węglowodanów złożonych z warzyw są trawione wolniej, więc pozostaje już. A ponieważ warzywa są głównie z wody, również pomoże przepłukiwanie nadmiar masy wody.

Zrobić Cardio 30 minut dziennie

Każde ćwiczenie, które wstaje tętno będzie spalić kalorie. Ale jeśli wybierzesz cardio rutyny, która angażuje mięśnie wielu jednocześnie będziesz używać więcej kalorii.

Trzy do rozważenia: przędzenia, kick-boxingu cardio i boot camp treningi. Pół godziny każdego pochodnie 200 do 300 kalorii podczas napinania się ręce, nogi i rdzenia tak wszystko wydaje się jaszczurka i mocniej.

Można spalić więcej kalorii na sesji Jeśli treningu obejmuje przedział szkolenia: przemian krótkich intensywnym kardio z mniejszą aktywność. Eksperci nie wiesz, dlaczego to działa, ale Instruktorzy przysięgać na to.

Kliknij tutaj, aby kupić Phen375 z oficjalnej strony internetowej

Pić kawę godzinę przed pracą

To jest jeden wyjątek od reguły kij do wody tylko: tak, jak run kawy sprawia, że rano w pracy bardziej produktywne, pre-exercise Puchar Java z odrobiną mleka odtłuszczonego (około 11 kalorii) lub czarnym (tylko 5 kalorii) będzie pobudzać treningu. Można spalić więcej kalorii, nie zdając sobie sprawy, można naciska się trudniejsze.

36 Pompek i rzuca co drugi dzień

Te klasy siłowni zszywki pomogą wyrzeźbić mięśnie, więc będę sportu bardziej opływowy wygląd. Trzy zestawy 12 każdego ćwiczenia co drugi dzień. Push-up cel górnej części ciała, podczas gdy rzuca pracę twój tyłek, biodra i uda. Szybki Koniuszek: upewnić się, że Twoje plecy i nogi pozostają w linii prostej podczas twój push-up; to będzie poprawa napięcia mięśniowego. Również można zbudować nawet więcej mięśni z rzuca, jeśli trzymasz hantle w każdym rozdaniu robiąc je.

Spać 30 minut więcej nocy

Że dodatkowe pół godziny, czy możesz spać godzin 5 lub 8, można odświeżyć wystarczy, że będzie lepszy wybór żywności (innymi słowy, nie cukier szybki utrwalić na śniadanie w poszukiwaniu energii) i nie czuć się ospały i przejdź na siłowni. Bardziej spokojny sen (7 do 8 godzin jest Najlepsza) również zwiększa metabolizm. A ponieważ organizm buduje mięśnie podczas drzemki, snu jest lepsze napięcie mięśniowe.

Kliknij tutaj, aby kupić Phen375 z oficjalnej strony internetowej

Zrobić jeden jedzenie ofiary

Wycinanie jeden odpust — takich jak żetony masz obiad lub Deser czekoladowy jesz po kolacji — można odjąć kilka sto kalorii z diety, co przekłada się na mniej flab. "Twoje ciało nawet nie zauważy ich braku."

Nie pozwól aparat dodać funtów

Przesunąć do przodu podbródek, trzymaj ręce od ciała i włączyć nieco na bok z aparatu z jedną nogą przed innymi.

Się w godzinach

Naprawdę. Te odchudzanie efektów nie może być trwałe, ale pomogą Ci spojrzeć cieplejsze w skinniest dżinsy w bardzo krótkim czasie.

Jeść łososia na obiad

To jest mnóstwo składników odżywczych, które budować mięśni i dać skórze zdrowy blask. Niektórzy dietetycy twierdzą, że spożywanie część (nie ma znaczenia jak to gotowane) może natychmiast zrobić twarz wygląda trochę bardziej wyprofilowane.

Kliknij tutaj, aby kupić Phen375 z oficjalnej strony internetowej

Stań prosto

Utrzymanie sztywnego kręgosłupa i barków, wstecz, podczas gdy ssanie w brzuchu kierunku kręgosłup daje szczuplejsze, bardziej uproszczone bliskim.

Kuca i przysiadów

Kulturystów używać tej techniki przed konkursy, bo to dodaje definicję mięśni. Czy trzy zestawy 12 każdego ćwiczenia, aby dokręcić swoje abs, tyłek i nogi tymczasowo.

Kliknij tutaj, aby kupić Phen375 z oficjalnej strony internetowej