Ako Schudnúť Rýchlo Do 2 Týždňov

V skutočnosti, to bolo vlastne 15 libier za 12 dní. Zatiaľ môžete stratil viac ako 20 libier v trochu do štyroch týždňov a sú silné. Strava popíšeme nižšie môže typicky produkovať 10 libier stratené počas vašich prvých dvoch týždňov bez problémov.

Pite hlavne vody

Športové alebo energetické nápoje, ovocné smoothie alebo svetlé pivo – každú porciu obsahuje asi 100 kalórií. Ešte týchto nápojov nevyhovujú vám cestu 100 kalórií z potravín nemá, takže sú odpad. Iných tekutín môže byť vysoko v sodíka a sacharidov, ktoré nalákajú vaše telo zadržiava vodu, funí vám.

Voda, na druhej strane, má nulovú kalórií a sacharidov a málo na žiadne sodíka, čo je perfektný slim-dole nápoj. A napodiv, to skutočne pomáha vypláchnuť váhu nadbytočnú vodu ako aj jump-starts váš metabolizmus. Ak je to jednoducho príliš nudné, pridať citrón kliny alebo mäta listy.

Kliknite tu kúpiť Phen375 z oficiálnej webovej stránky

Zákaz biely chlieb a cestoviny

Vysekávanie všetky biele obilných výrobkov — ako je biela ryža, špagety, sendviče rožky — okamžite tenký vás nadol, pretože jednoduché sacharidy v týchto potravinách spôsobujú nadúvanie, najmä okolo brucha. Jednoduché sacharidy rozpútať peklo na vašej hmotnosti, pretože oni si netrávia veľmi rýchlo, takže si hlad a viac pravdepodobné, prejedať neskôr.

Ísť o krok ďalej, namiesto ich nahradenie zdravšie ešte stále údenie-spúšťanie celozrnnými chlieb produkty, náhradné zeleniny za týždeň. Týmto spôsobom, kuracie sendvič sa stáva kurací šalát a čipy a dip premeniť mrkvy a dip. Komplexných sacharidov zo zeleniny sú trávené pomalšie, takže vám zostane plne dlhšie. A pretože vegetariáni sú väčšinou voda, pomáhajú tiež vypláchnuť váhu nadbytočnú vodu.

Robiť kardio 30 minút denne

Akékoľvek cvičenie, ktoré dostane vaša tepová frekvencia sa spaľovať kalórie. Ale ak si vyberiete kardio rutina, ktorá sa zaoberá viac svalov súčasne budete používať viac kalórií.

Tri zvážiť: spinning, kickboxing kardio a cvičenie boot-camp. Pol hodinu každého baterky 200 až 300 kalórií pri vytvarujete ruky, nohy a jadrom, takže všetko vyzerá tenšie a pevnejšie.

Ak váš tréning zahŕňa intervalového tréningu budete horieť ešte viac kalórií za reláciu: striedajú krátke výbuchy intenzívny kardio s pomalší činnosť. Odborníci nie sú istí, prečo to funguje, ale tréneri prisahať na to.

Kliknite tu kúpiť Phen375 z oficiálnej webovej stránky

Piť kávu hodinu pred pracovné Out

To je jedna výnimka stick-na-vode-len pravidlo: len ako spustiť kávu ráno v práci viac produktívne, pre-exercise šálka java s lapačom z odtučneného mlieka (asi 11 kalórií) alebo čiernej (len 5 kalórií) sa dodajú tréningu. Budete spaľovať viac kalórií neuvedomili ste si tlačí seba ťažšie.

36 Push-up a výpady každý druhý deň

Tieto sponky telocviku pomôže, vyrezávať svalov, takže budem šport je zjednodušený vzhľad. Urobiť tri sady 12 každého cvičenia každý druhý deň. Push-up cieľ svojej hornej časti tela, zatiaľ čo výpady pracovať vaše zadok, boky a stehná. Rýchly tip: Uistite sa, že váš chrbát a nohy zostávajú v priamke počas vášho push-up; to budete zlepšiť svalový tonus. Tiež môžete vytvoriť aj viac svalov s výpady, ak držíte činky v každej ruke a pritom im.

Spať 30 minút viac noci

Že extra pol hodiny, či spíte 5 hodín alebo 8, môžete obnoviť dosť, ktoré vám umožnia lepšie voľby potravín (inými slovami, žiadne rýchle cukru opraviť na raňajky pri hľadaní energie) a nebudete cítiť letargický a preskočiť telocvični. Pokojnejší spánok (najlepšie je 7 až 8 hodín) tiež zvyšuje váš metabolizmus. A pretože vaše telo buduje svalovú hmotu a zároveň si spánok, spánku sa rovná lepší svalový tonus.

Kliknite tu kúpiť Phen375 z oficiálnej webovej stránky

Urobiť jednu obeť potravín

Vysekávanie jeden zhovievavosť — napríklad čipy máte s obed alebo čokoládový dezert jete po večeri-môže odpočítať niekoľko stoviek kalórií z vašej stravy, ktorá sa premieta do menej mäkká tukové tkanivo. "Vaše telo ani nezbadáte ich absencie."

Nepridávať nechať fotoaparát libier

Presadzovať bradu, drží ruky od vášho tela a zase mierne bokom od fotoaparát s jednu nohu pred druhú.

Tenší vo hodín

naozaj. Tieto chudnutie účinky nemusia byť trvalé, ale oni vám pomôže vyzerať teplejšie vo svojej skinniest džínsy na veľmi krátkom čase.

Jesť losos na obed

Je plná živín, ktoré build svalového tonusu a dať pleti zdravý lesk. Niektorí odborníci na výživu tvrdia, že náročné časť (nezáleží na tom ako je varené) môže okamžite sa vaša tvár vyzerať trochu viac členitý.

Kliknite tu kúpiť Phen375 z oficiálnej webovej stránky

Postavte sa rovno

Vedenie vašej chrbtice tuhý a ramená, chrbát, zatiaľ čo sania na bruchu smerom k chrbtici vám dáva štíhlejší, efektívnejší uprostred.

Robiť drepy a Sit-up

Kulturistov použiť túto techniku predtým súťaží, pretože dodáva definícia svalovej. Urobiť tri sady 12 každého cvičenia, aby dočasne utiahnuť vaše abs, zadok a nohy.

Kliknite tu kúpiť Phen375 z oficiálnej webovej stránky