Jak Snížit Velikost Mužského Prsu

Zvětšenému poprsí u mužů může být způsobeno několika věcí. První dva, které přicházejí na mysl jsou hormonální poruchy a nadváha.

Vyčistit svůj jídelníček. První věc, kterou udělat, je zbavit nezdravé jídlo, fast food a vysokou nízkotučné potraviny ze svého jídelníčku, včetně vše, co je hluboké smažené, vysoce zpracovaných, vysoce rafinované a vysoký obsah nasycených tuků. Jíst ovoce, zelenina, celá zrna a štíhlá zdroje bílkovin a pít hodně vody.

Gynekomastie je neobvyklé hormonální nerovnováha v dospělých a dospívajících mužů, která způsobuje prsní tkáně vyvinout způsobem, který je obdobou prsní tkáně u žen. V případech, kdy starší dospívající nebo dospělé to může být známkou vážného základního zdravotního stavu jako rakovina hypofýzy, nadledvinek, nebo varlata. V mladých teenagerů je obvykle dočasné potíže způsobené hormonální změny související s pubertou.

Dělat kardio. Proveďte aerobní cvičení třikrát až čtyřikrát týdně 45 až 60 minut. To může být, běhání, Cyklistika, plavání, veslování, schodiště krokování nebo cokoliv najdete příjemné.

Dělat kliky. Svaly hrudníku staví hruď, sloučí své hrudi a také spálit nějaké kalorie, protože sval je metabolicky aktivní. Lehněte si na břicho. Položte ruce vedle ramena s lokty ohnuté. Udržujte své tělo rovně, jak budete tlačit své tělo ve vzduchu dokud ruce vyřadit. Nyní pomalu spouštět až těsně nad zemí a opakovat.

Se lavice lisy. Leží na lavičce cvičení s tyčí na bezpečnostní stojan. Položte ruce o hned za od sebe v šířce ramen. Zvedněte bar a rozšířit ruce nad vaše tělo nad hrudník. Pomalu spouštějte až je asi dva centimetry nad hrudník. Zvedněte nahoru a udělat sérii opakování.

Se k lékaři. Gynekomastie je stav, kde existuje nerovnováha estrogenu a testosteronu v mužském těle, což má za následek zvětšení prsou. Váš lékař může předepsat léky, které mohou pomoci vyrovnat hladinu hormonů.

Chcete-li koupit Gynexin z oficiální webové stránky

Výkonné tipy ztrácet váš muž prsa

Váš muž nemůže ztratit prsa provedením triliony hrudníku cvičení, stejně jako nemůžete prohrát břicho tuku tím nekonečné situps, protože místo snížení je mýtus. Prsa je jen tukové tkáně pokrývající vaše svaly hrudníku a vzhledem k tomu, že nemůžete vypálit tuk lokálně, budete muset snížit celkový tělesný tuk je setřást.

Takže dobré staré staromódní strategie tuku ztrátu platí: Pokud množství kalorií, které jíte, je nižší než množství kalorií vaše tělo spaluje, ztratíte tuk a tím i váš muž prsa. Zde jsou 2 silné tipy, které lze použít pro rychlé vytvoření kalorický deficit, plus navíc třetí hrotem, které vysvětlím ti to.

1. Jíst zdravěji. Muž prsa jsou téměř vždy výsledkem let jíst nezdravé potraviny, které obsahují více kalorií než whole foods. To neznamená, že budete muset přestat jíst nezdravé jídlo navždy ztratí váš muž prsa, ale budete muset jíst hodně zdravější většinu času.

Více masa, kuře, ryby, zeleninu a ovoce. Není třeba se obrátit na jednu z těch nacistů paleo – zrna jsou v pořádku, pokud budete jíst střídmě.

Méně nevyžádané pošty, alkohol a sodu. 2 piva a burger s přáteli je v pořádku, ale denně 6 pack a TV večeře je zřejmé, znamenající konec.

2. Silnější. Jedna, svalové velikost je přímo úměrná sílu zisky a tak tím, že silnější na Bench Press, budete "utvářet" hrudník. Dvě, větší váhu zvednete, tím více kalorií spálíte v tréninku. Tři, silový trénink podporuje zdravější volby potravin a dělá vám lépe držet dietu.

3. Opravit váš postoj. Celý den v práci za počítače mohou zpřísnit svaly hrudníku a slouching ramena, které pak bude váš muž prsa vypadají hůř. Je to podobné jak nadměrné sezení může způsobit kyčelní svaly utáhněte a břiše jako výsledek vypadat větší. Pokud se podíváte na SL člen Vlad postoj, je jasné, že po tom StrongLifts 5 5 je rovnější záda horní.

Na sezení a chůze s ramena zpět místo nájmu je jednička celou dobu zvyknete. Denní dislokací ramene s kapelou odporu spolu s nízkou bar dřepy 3 x / týden také držení těla výrazně zlepší.

Nedělejte si starosti o gynekomastii – muž prsa způsobené sníženou testosteronu a estrogenu zvýšené z užívání některých léků nebo steroidní zneužití.

Chcete-li koupit Gynexin z oficiální webové stránky