Kaip Sumažinti Vyrų Krūties Dydis

Išsiplėtusios krūtinės vyrams gali sukelti keletą dalykų. Pirmieji du, kad atėjo į galvą yra pakaitinė hormonų sutrikimai ir antsvoris.

Išvalyti savo racioną. Pirmasis, ką reikia padaryti yra pašalinti visus junk maisto, greito maisto ir didelis riebalų iš savo dietos, įskaitant viską, kas yra giliai kepti, labai perdirbtų, labai rafinuotas ir daug sočiųjų riebalų. Valgyti vaisių, daržovių, kruopos ir liesos baltymų šaltinių, ir gerti daug vandens.

Ginekomastija taip neįprasta, hormonų pusiausvyros suaugusiųjų ir paauglių vyrai, sukelia tešmens audinio parengti taip, kad yra panašus į krūties audinio būna moterys. Bylose, susijusiose su suaugusiųjų ir vyresnio amžiaus paauglių, tai gali būti ženklas yra rimtas pagrindinės sveikatos būklės tokių kaip vėžys, hipofizės, antinksčių, ar sėklidės. Paaugliams, tai paprastai sukelia hormonų pokyčiai susiję su lytinio brendimo laikina problema.

Ar kai cardio. Atlikti Aerobinis Pratimai tris-keturis kartus per savaitę 45-60 minučių. Tai gali būti bėgimo, dviračiais, plaukimo, irklavimo, laiptų žengia arba nieko jums rasti malonus.

Ar pushups. Darbas krūtinės raumenys stato savo krūtinę, lygina savo krūtinės ir taip pat deginti keletą kalorijų nes raumenys yra metaboliškai aktyvūs. Atsigulti ant pilvo. Vieta jūsų rankas šalia savo pečių su savo alkūnės sulenktos. Laikykite savo kūno tiesiai kaip jūs stumti savo kūną iki ore kol rankas lokauto. Dabar lėtai mažesnės sau kol jūs tiesiog virš žemės ir pakartoti.

Ar stende presai. Atsigulkite ant treniruotės stende su juosta, saugos stovo. Vieta jūsų rankas apie tik praeities pečių plotis vienas nuo kito. Pakelti kartelę ir išplėsti savo ginklų virš savo kūno aukščiau krūtinės. Lėtai mažesnės juostoje tol, kol ji yra apie colio virš savo krūtinės. Pakelkite jį atgal į viršų ir padaryti keletą pakartojimų.

, Kad gydytojo paskyrimo. Ginekomastija yra būklė, kai nėra pusiausvyros estrogeno ir testosterono vyrų organizme, o dėl to krūtys. Jūsų gydytojas gali paskirti vaistai, kurie gali padėti subalansuoti savo hormonų.

Spauskite čia Norėdami pirkti Gynexin iš oficiali svetainė

Galingas patarimai Lose jūsų vyras Boobs

Jums negali prarasti savo vyras boobs atlikdami gazillion krūtinės pratimai, kaip jums negali prarasti savo pilvo riebalų atlikdami begalinis situs, nes vietoje mažinimas yra mitas. Vyras boobs yra tik riebalų audinių, apimantis jūsų krūtinės raumenys ir kadangi negalima deginti riebalus vietoje, jūs turite sumažinti savo bendrą kūno riebalų prarasti juos.

Taigi gera old fashioned strategijas riebalų nuostolių netaikomi: jei kalorijų jums valgyti suma yra mažesnė nei suma kalorijų jūsų kūno nudegimai, jums prarasti riebalų ir taip pat jūsų vyras boobs. Čia yra 2 galingi patarimų, galite naudoti nedelsiant sukurti kalorijų deficitas, pridėjus papildomų trečiųjų Patarimas, kurį aš paaiškinti.

1. Valgyti sveikiau. Vyras boobs yra beveik visada metų valgyti maistą, kurių sudėtyje yra daugiau kalorijų, nei visa foods. Tai nereiškia, kad jūs turite nustoti valgyti greito maisto visam laikui prarasti savo vyras boobs, bet jūs turite valgyti sveikiau daug laiko dauguma.

Daugiau mėsa, vištiena, žuvis, daržovės ir vaisiai. Nereikia kreiptis į vieną iš tų paleo nacių – grūdai yra gerai, jei jūs juos valgyti saikingai.

Mažiau šiukšlių, alkoholio ir sodos. 2 alaus ir mėsainiai kai ju yra gerai, bet kiekvieną dieną 6 paketas ir televizijos pietūs yra akivaizdus no-go.

2. Sutvirtėti. Vienas, raumenų dydį yra tiesiogiai susijusi su jėgos prieaugis ir taip gauti stipresnis suoliukas spauda, jums bus "formos" savo krūtinės. Du, daugiau svorio nukeldami, daugiau kalorijų galite įrašyti į treniruotę. Trys, jėgos lavinimo skatina sveikesnio maisto vartojimo įpročių ir laikytis dietos geriau daro.

3. Nustatyti savo laikyseną. Darbo už kompiuterio visą dieną gali sugriežtinti savo krūtinės raumenis ir sukelti slouching pečių, kurie bus padaryti jūsų vyras boobs žiūrėti blogiau. Tai panašu kaip perteklinis svetainės gali sukelti jūsų klubo raumenų sugriežtinti ir jūsų pilvas atrodo didesni todėl. Jei pažvelgti į SL valstybės turiu laikysena, aišku, jo viršutinė nugaros yra tiesesni atlikę StrongLifts 5 5.

Priprasti prie sėdėjimas ar vaikščiojimas su savo pečių atgal neleisdamas jiems kumpinti visą laiką. Kasdien peties dislokacija su pasipriešinimo grupė kartu su mažas baras pritūpimai 3 x / savaitę taip pat pagerinti savo laikyseną dramatiškai.

Don't worry about ginekomastija – vyras boobs dėl sumažino testosterono ir padidėjęs estrogeno imtis tam tikrų vaistų ar Steroidų piktnaudžiavimo.

Spauskite čia Norėdami pirkti Gynexin iš oficiali svetainė