Acai çilek Sağlık Faydaları

Diyet için büyük bir katkı olacak çok sayıda sağlıklı meyveleri vardır. Acai berry hiç bulabilirsiniz sağlıklı meyveleri biridir.

Acai sık Amazon yağmur ormanlarında bulunan yerli bir meyve olduğunu. Bu antioksidan açısından zengin meyve bir şifa, bağışıklık uyarıcı, enerji artırma meyve yüzyıllardır habercisi. Egzotik bir akraba yaban mersini ve kızılcık araştırma bu antioksidan açısından zengin meyve değil birçok sağlık yararları söz oksidatif hasar ile ilgili hastalıkların önlenmesi destek olabilir göstermiştir.

Yüzlerce yıldır Güney Amerika'da kullanılan bu kısa bir süre önce acai çilek faydaları daha da uzak fark 's.

Acai palmiye ağacı Brezilya, Kolombiya ve Peru bölgelerinde yetişen ve ağacının meyve ve avuç içi sağlık desteği için o da arasında canlı tarafından kullanılmaya başlandı. Ağaçlar nehir kenarları ve taşkın ovaları civarında büyümesi ve 25 metre yüksekliğindeki ulaşabilirsiniz. Meyve kendisi deep purple çilek, kırmızı üzüm, benzer şeklinde geliyor ama biraz daha küçük ve daha sert, oilier bir cilt.

Meyve faydaları bilinen ve Amazon üzerinde kullanılacak, meyve son derece bozulan ve sonuç olarak verilecek, bu nedenle bu dünyanın diğer bölgelerinden ulaşmak için aldığı zaman zordur. Şimdi bu flaş dondurma kullanılır, hasat ve hala onun besin nitelikleri koruyarak meyve vermek çok kolaydır.

Meyve içinde besin yelpazesi zengindir. Antioksidanlar ve yağ asitleri Omega-3, insan vücudunun sağlıklı beslenme ve Sağlık Bilimleri Enstitüsü (HIS) göre bir parçası olarak, dahil tutmanıza yardımcı olabilir; acai berry hem de zengindir. Berry yüzde 90 olan büyük bir tohum oluşur, ancak kalan etli Hamurlar ve deri olduğunu nerede besin yoğun paketlenmiştir. Bu pureed ve onların diyetin bir parçası anılan yerli Güney Amerikalılar tarafından sarhoş olduğunu.

Resmi Web sitesinden acai Berry satın almak için buraya tıklayın

1. Kalp sağlığı

Kırmızı şarap benzer, araştırma acai Karpuzu Antosiyaninler, kanda kolesterol seviyesini düşürmek için yeteneği ile ilgili bitki antioksidan sekli son derece yüksek olduğunu gösterir. Onlar da bizim hücreleri kardiyo-koruyucu yarar sağlar bitki steroller zengindir. Bunu kan pıhtıları önlenmesi, genel kan dolaşımını artırmak ve kan damarları rahatlatıcı yapar.

2. Dayanıklı zararlı organizmalar

Bilim adamları gelen Federal Üniversitesi, Rio de Janeiro acai özü tüketen zararlı organizmaların mücadele yardımcı göstermiştir. Ancak, bu görev için kekik yağı öneririz.

3. Kilo kaybı yardımları

Beslenme ile bir süper gıda bilinen, acai bize yardımcı olabilir sadece kilo vermek, ancak sağlıklı bir kiloyu korumak. Yaşlanma ulusal kurumları bir ilginç çalışmada acai berry hamurundan sinekler laboratuvar çalışmalarında yüksek yağlı diyet olumsuz etkilerini azaltma becerisini bulmuştu.

4. Deri sağlık teşvik

Şu anda, pek çok modern güzellik ürünleri acai yağı, yağ yüksek antioksidan içeriği nedeniyle tekrar taşımaktadırlar. Dahası, acai Yağı cildi uzun vadede zarar kimyasal bazlı cilt bakım ürünleri için harika bir doğal alternatif olduğunu. Dahili olarak ele alındığında, meyveleri de sağlıklı bir parlaklık cilt verebilir misiniz. Aslında
Brezilyalılar cilt koşulları tedavi etmek yüzyıllardır acai çilek yeme edilmiştir.

Resmi Web sitesinden acai Berry satın almak için buraya tıklayın

5. Sindirim yardımcı olur üzgün

Acai alarak aynı zamanda sindirim sistemimiz temiz tutmak ve en uygun işlev yardımcı. Çilek vücut güçlü detoksifikasyon kapasitesine sahip ve diyet lifi bilinen geleneksel kaynağı vardır. Tabii ki, çilek diğer türlerde de dahil olmak üzere aynı şeyi yapabilirsiniz birçok diğer yüksek lifli gıdalar vardır.

6. Anti-Alerjik madde

Acai çilek alerjik reaksiyonlar ile ilişkili normal enflamasyon yanıt engel olabilir normal iltihap destek özellikleri içerir.

7. Gelişmiş hücresel sağlık

Bir genel düzeyde, acai içinde bulunan Antosiyaninler hücreleri serbest radikallerin işgaline karşı güçlü tutmaya yardımcı hücresel koruma sistemimiz, bir rol oynamaktadır.

8. Mücadele kanser yardımcı olabilir

Acai çok yüksek C vitamini ve ellagic asit, kanser gelişimini engellemek için gösterilmiştir bir bağışıklık sistemini artırmak birlikte içeri. Günlük tarım ve Gıda Kimyası yayınlanan bir çalışmada polifenolik bileşikler 56-86 oranında azaltılmış acai kanser Hücre proliferasyonu çıkarılan bulundu. Bu acai's phytochemcials onlar çarpmak önce tumorous hücreleri öldürmek bir moleküler düzeyde, karsinojenezis sürecini durdurmak olduğunu düşünülmektedir. Çok konuşma acai ve prostat kanseri, özellikle merkezli.

Resmi Web sitesinden acai Berry satın almak için buraya tıklayın

9. Anti-Aging etkileri

Acai çilek yavaş veya inflamasyon ve hücresel oksidatif hasar ilgili yaşlanma normal işlemleri tersine çevirmek için bir yeteneği son derece yüksek bitki fitokimyasallar (antioksidan), çeşitli biçimlerde, katkıda bulunabilir. Aslında, çilek antioksidanlar, bir berry antioksidan üzüm olarak miktarının on katına kadar tutan ve yaban mersini miktarının iki katına gezegenler en yüksek kaynakları biridir.

10. Enerji artırma

Genel sağlık yararları nedeniyle acai özü artan bir genel düzeyde enerji ve dayanıklılık için yol açabilir ve mücadele yorgunluk ve bitkinlik için yardımcı olabilir. Bir destek gerektiğinde, sadece bir avuç çilek yemek ve hiçbir zaman hazır olacak!

11. Daha iyi seks

Bu ünlü kırmızı dut da genel için artan kan dolaşımı insan vücudunda, özellikle erkekler için cinsel dürtü, bir destek katkıda bulunmak bir olay olmuştur.

12. Zihinsel fonksiyonu iyileştirir

Ön araştırmalar acai menopozal kadınlarda Ruhsal dengesizlik engelleyebilir gösterir.

Organik sertifikalı Acai satın. Sadece onlar daha güvenlidir, ancak çok daha iyi tat. Acai çilek bulamıyorsanız, başka iyi kaynak antioksidan meyve goji meyveleri vardır.

Resmi Web sitesinden acai Berry satın almak için buraya tıklayın