Zaļo Kafijas Pupiņu Diēta Savietojama Efektīvs Tauku Deglis

Jo zaļās kafijas ekstrakta svara zudums bija izskaidrojams ar naturopathic ārstu Lindsey Duncan šovā, interese par zaļā kafija ir sprāgstoša. Kas bija tas, kas padarīja Duncan un Dr Oz ņemt šos procentus?

16 % ķermeņa tauku LOST, pētījuma dalībnieki.

Tikai 12 nedēļu, dalībniekiem tika dota zaļo kafijas pupiņu ekstraktu un viņi didn't mainīt savus ieradumus. Svarīgas lietas, ņemiet vērā:

  • Nav jaunu diētu ievērot
  • Nav jaunu izmantot rutīnas vai treniņu, viņiem nācās sekot
  • Vienkārši pievienot savu dienas devu ekstrakts

Vai zaļā kafija palīdz zaudēt svaru?

Zaļo kafijas pupiņu kapsulas acīmredzot dod milzīgi straujš svara zudums, ja veikti katru dienu. Sākotnējo pētījumu, ka visi dabūja tik satraukti par noskatījos un uzraudzīt 16 dalībnieki vairāk nekā 22 nedēļas, konstatēts, ka katra no tām pārsteidzoši zaudēja vidēji apmēram 17 mārciņas.

Taču reāls pierādījums tam bija, kad Dr Oz veica savu pētījumu ar 100 sievietes no viņa televīzijas skatītāju, un atklājās viņa parādīt rezultātus. Sievietēm, kuras saņēma negrauzdētu kafiju pill zaudējuši divreiz tik daudz svara, kā tie, kas saņēmuši placebo.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos zaļās kafijas ekstrakts no oficiālā mājas lapa

Zaļās kafijas palīdzēt jums zaudēt svaru?

Zaļās kafijas pupiņas ir kaut kas ko sauc par chlorogenic skābi. Šī skābe ir atslēga uz ieguvumiem svara zudums, kā tā signālu jūsu aknas dedzināt taukus saglabāto pirmo reizi. Tas arī palēnina cukura pārstrādi glikozi, tāpēc tur ir mazāk par to jūsu asinīs. Tas padara vairāk tauku dedzināšana un lieko glikozes nevar pārvērst tauki vēlāk. Tātad tur ir tūlītēju labumu, kā arī ilgākā laika posmā vienu.

Tas ir tieši tas notika arī ar nesen veikta pētījuma dalībniekiem par zaļo kafijas pupiņu ekstraktu ar Scranton universitāti ar Joe Vinson. Secinājumi tika atklāts 243rd nacionālās sapulces & pašraksturojumā Amerikas ķīmijas sabiedrība (ACS).

Chlorogenic skābe ir galvenais

Chlorogenic skābe ir izplatītas zaļās kafijas pupiņas, bet iznīcina grauzdēšanas procesā mēdza taisīt kafijas dzērienus, mēs visi esam iepazinušies ar. Tātad tas ir svarīgs process, ko izmanto, lai pupiņas pārvērst viegli patērēt kapsula neizmantojiet karstumu, kas var bojāt ķīmisko struktūru un nopietni ietekmēt gatavajā izstrādājumā chlorogenic skābju summa.

Lasīt etiķetes

Galvenais ir, lai nodrošinātu, ka saņemat īstu, augstas kvalitātes ekstraktu un nav kaut kas, kas ir piepildīta ar nevajadzīgu sastāvdaļām, kas faktiski varētu izrādīties kaitīgas. LASĪT ETIĶETES! Etiķetē nevar gulēt pat scammers. Dr Oz iesaka produktu ar

  • 45 % Chlorogenic Acid
  • Nr pildvielām vai piedevas
  • Vismaz 0 mg kapsulas
Tātad ja redzat, ka uz etiķetes, tas nav viens no bezvērtīgas scam produktiem. Iepriekš ir tas, ko jums vajadzētu gaidīt, lai redzēt kvalitātes produkta marķējumā.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos zaļās kafijas ekstrakts no oficiālā mājas lapa

Secinājums

Zaļās kafijas ekstrakts ir efektīva svara zudums atbalstīšanu, bet tur ir daudz scam uzņēmumiem, kas mēģina gūt labumu no zaļās kafijas fenomenāla interesi, svara zudums. Noteikti ir ļoti svarīgi saņemt jūsu produktu no uzticama avota un augstas kvalitātes produktus.

Izvēloties piegādātāju

Jums nekad nevajadzētu ieskrien iegādāties jebkāda veida veselības papildināt. Varētu vienkārši atkritumu savu naudu vai vēl ļaunāk, galu galā apdraudot savu veselību darīt savu mājasdarbu pirms pirkšanas neko.

Pēc daudz pētījumu, mēs iesakām šo zaļo kafijas ekstrakts tās augstas kvalitātes un sprādziena jūsu buck.

Kā ieteicis Dr Oz, tā:

  • satur Svetol
  • ar Nr pildvielas sastāvdaļu pilnīgi dabiski
  • Ir 50 % Chlorogenic Acids
  • Ir izrādījusies efektīva
Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos zaļās kafijas ekstrakts no oficiālā mājas lapa