Žalios Kavos Pupelių Dietos – Veiksmingas Riebalų Degintojas

Kadangi žalios kavos ekstraktas svorio buvo paaiškinti naturopathic gydytojas Kęstutis Duncan šou, žalios kavos susidomėjimas buvo sprogstamasis. Kas buvo, kad Duncan ir Dr Oz tokių domėtis?

16 % kūno riebalų LOST iš tyrimo dalyviai.

Tik 12 savaitę, dalyviams buvo pateikta žalios kavos pupelių ekstraktas ir jie ne keisti savo įpročius. Svarbi ką atkreipti dėmesį:

  • Jokių naujų dietos laikytis
  • Jokių naujų vykdyti įprastinę ar treniruotes jie turėjo laikytis
  • Tiesiog ekstraktas priskirti jų paros normos

Žalia kava padeda numesti svorio?

Žalios kavos pupelės kapsulės matyt duoti didžiulį padidinti svorio jei imamasi kasdien. Pradinio tyrimo, kurį kiekvienas turime taip susijaudinęs apie stebimi ir stebimi 16 dalyvių daugiau nei 22 savaites, nustatyta, kad kiekvienas iš jų nustebinančiame prarado vidutiniškai apie 17 svarų.

Bet realus įrodymas buvo kai Dr Oz atliko savo studiją su 100 moterų iš jo TV auditoriją, ir atskleidė savo parodyti rezultatus. Moterų, kurie gavo žalios kavos tablečių prarado dvigubai daugiau svorio kaip tie, kurie gavo placebo.

Spauskite čia Norėdami pirkti žaliosios kavos ekstraktas iš oficiali svetainė

Kaip Žalioji kava padeda jums prarasti svorio?

Žalios kavos pupelės turi vadinamąjį chlorogenic rūgšties. Ši rūgštis yra raktas į savo weight loss privalumai, kaip ji signalas jūsų kepenų saugomi riebalų deginimas pirmą kartą. Jis taip pat lėtina cukraus perdirbimo į gliukozę, todėl yra mažiau jo kraujyje. Tai leidžia daugiau riebalų deginimas, ir perteklius gliukozės nėra paversti į riebalus vėliau. Taigi yra tiesioginės naudos, taip pat ilgainiui vienas.

Tai yra būtent tai, kas atsitiko su dalyvių Neseniai atliktas tyrimas dėl žaliosios kavos pupelių ekstrakte Scranton universiteto pagal Joe Vinson. Išvados atskleidė ekspozicijoje 243-iasis nacionalinio susirinkimo & American Chemical Society (ACS).

Chlorogenic rūgštis yra raktas

Chlorogenic rūgštis yra paplitęs žalios kavos pupelės, bet yra sunaikinamas skrudinimo procesas naudojamas, kad mes visi esame susipažinę su kavos gėrimų. Todėl yra svarbu procesų, naudotų pupelės paversti lengvai vartojamos kapsulės nenaudokite šilumos, kuri gali pažeisti cheminę struktūrą ir stipriai paveikti chlorogenic rūgšties pateikti galutinio produkto.

Perskaitykite etiketę

Svarbiausia yra užtikrinti, kad jūs gaunate tiesa, aukštos kokybės ekstraktas ir ne kažkas, kad yra užpildytas su nereikalingų ingredientų, kurie galėtų iš tikrųjų pasirodyti esąs kenksmingų. PERSKAITYKITE ETIKETĘ! Net sukčiai negali gulėti ant etiketės. Dr Oz rekomenduoja produktą

  • 45 % Chlorogenic rūgšties
  • Nr užpildų ir priedų
  • Ne mažiau kaip 0 mg kapsulė
Taigi jei matote, kad etiketėje, tai ne vienas bevertis sukčiai produktų. Aukščiau yra ką jums turėtų tikėtis, kad etiketėje, kokybišką produktą.

Spauskite čia Norėdami pirkti žaliosios kavos ekstraktas iš oficiali svetainė

Sudarymo

Žaliosios kavos ekstraktas yra veiksmingai padėti svorio, tačiau yra daug sukčiai įmonių, bando pasinaudoti fenomenalus palūkanų Žalioji kava svorio netekimas. Tai yra svarbiausia nepamirškite gauti jūsų produktą iš patikimo šaltinio aukštos kokybės produktus.

Renkantis tiekėją

Jums niekada neturėtų skubėti į pirkti bet kokios rūšies sveikatos papildas. Jums gali tiesiog eikvoti savo pinigus arba dar blogiau, galų gale pavojaus savo sveikatai daryti savo namų darbus prieš perkant ką nors.

Po ilgų tyrimų, mes rekomenduojame šį žalios kavos ekstraktas savo aukštos kokybės ir bang už investuotus pinigus.

Kaip rekomenduojama Dr Oz, jis:

  • yra Svetol
  • visiškai natūralus su pripylimo ingredientai
  • 50 % Chlorogenic rūgštys
  • Yra įrodyta, kad veiksminga
Spauskite čia Norėdami pirkti žaliosios kavos ekstraktas iš oficiali svetainė