Zelená Strava Coffee Bean – účinný Spalovač Tuku

Vzhledem k tomu, že úbytek na váze extrakt zelené kávy byla vysvětlena přírodně doctor Lindsey Duncan na show, je byla vybuchující zájem o zelené kávy. Co bylo to, že Duncan a Dr. Oz brát takový zájem?

16 % tělesného tuku ztráty podle studie účastníci činnost.

Za pouhých 12 týdnů účastníci dostali extrakt zelené kávy bean a neměli žádné z jejich návyky změnit. Důležitou věcí, na vědomí:

  • Žádná nová dietu dodržovat
  • Žádná nová rutinní cvičení nebo cvičení by musely následovat
  • Jednoduše přidán extrakt do jejich denní příjem

Zelená káva pomáhá zhubnout?

Zelené zrnko kávy kapsle zřejmě dát obrovskou vzpruhu k hubnutí, pokud denně. Úvodní studie, že všichni dostali tak nadšený sledoval a monitorovat 16 účastníků starší 22 týdnů, zjistil, že každý z nich překvapivě ztratil v průměru asi 17 liber.

Ale skutečný důkaz byl, když Dr. Oz své vlastní studii s 100 žen z jeho televizních diváků a odhalilo výsledky na jeho show. Ženy, které dostala prášek zelené kávy dvakrát tolik zhubla jako ti, kteří dostávali placebo.

Chcete-li koupit zelené kávy extrahovat z oficiální webové stránky

Jak vám Zelená káva pomáhá zhubnout?

Zelené kávové boby mají něco, co nazývá kyselina chlorogenová. Tato kyselina je klíčem k jeho váhu ztráta výhod, neboť signál vaše játra nejprve spalování uložených tuků. Také zpomaluje zpracování cukru na glukosu, takže je to v krvi méně. Díky za další spalování tuků, a přebytek glukózy není proměnit v tuku, později. Neexistuje tedy okamžitý prospěch, stejně jako v dlouhodobém horizontu, jeden.

To je přesně to, co se stalo s účastníky v nedávné studii o extrakt zelené kávy bean v Scranton univerzity za Joe Vinson. Výsledky byly zveřejněny na 243rd národní setkání & výstavě americké chemické společnosti (ACS).

Kyselina chlorogenová, je klíčem

Chlorogenová kyselina je převládající v zelené kávové boby, ale je zničen v procesu pražení kávových nápojů, které jsme všichni obeznámeni s dělával. Takže je důležité, aby proces používaný k fazole proměnit snadno spotřebované kapsle nepoužívejte teplo, které mohou poškodit chemickou strukturu a silně ovlivnit výši kyselinu chlorogenová, přítomny v konečném výrobku.

Přečtěte si štítek

Klíčem je zajistit, že dostanete to, pravda, vysoce kvalitní extrakt a ne něco, co je naplněn zbytečné přísady, které by mohlo ve skutečnosti dopadat být škodlivé. PŘEČTĚTE SI ŠTÍTEK! Dokonce i podvodníci nemůže ležet na štítku. Dr. Oz doporučuje výrobek s

  • 45 % Chlorogenová kyselina
  • ŽÁDNÁ plnidla nebo přísady
  • Nejméně 0 mg v jedné kapsli
Takže pokud vidíte, že na etiketě, to není jeden z produktů bezcenné podvod. Nahoře je, co byste měli očekávat vidět na etiketě kvalitní výrobek.

Chcete-li koupit zelené kávy extrahovat z oficiální webové stránky

Závěr

Extrakt zelené kávy je účinná pomoc úbytek na váze, ale existuje mnoho podvod společností se snaží využít fenomenální zájem zelené kávy pro hubnutí. Ovšemže je nejdůležitější dostat váš produkt z důvěryhodného zdroje vysoce kvalitních produktů.

Výběr dodavatele

By nikdy spěchat do nákupu jakéhokoliv druhu doplněk výživy. Můžete jednoduše odpad své peníze nebo hůře, nakonec ohrožuje své zdraví udělat svůj domácí úkol před koupí něco.

Po dlouhém výzkumu doporučujeme tento extrakt zelené kávy pro jeho vysokou kvalitu a netekla.

Podle doporučení Dr. oz, je:

  • obsahuje Svetol
  • naprosto přirozené s přísadami výplň
  • Má 50 % chlorogenová
  • Je prokázáno, že účinná
Chcete-li koupit zelené kávy extrahovat z oficiální webové stránky