Jak Zhubnout Rychle Za 2 Týdny

Ve skutečnosti to bylo ve skutečnosti 15 liber za 12 dní. Zatím můžete ztratil více než 20 liber v necelých čtyř týdnů a budete silný. Diety, které popisujeme níže obvykle vyrobit 10 liber ztratili ve vašem prvních dvou týdnů bez problémů.

Pijte hlavně vodu

Sportovní nebo energetické nápoje, ovocné smoothie nebo světlé pivo – každá porce obsahuje asi 100 kalorií. Přesto tyto nápoje nenaplňují vás způsob, jak 100 kalorií jídla dělá, tak je to plýtvání. Jiné kapaliny mohou být v sodíku a sacharidy, které trik své tělo do vody, potáhne vysoké.

Voda, na straně druhé má nula kalorií a sacharidů a málo k žádné sodíku, což je ideální nápoj-down štíhlý. A kupodivu, je ve skutečnosti pomáhá odplavit přebytek vody hmotnost, stejně jako jump-starts váš metabolismus. Pokud je to příliš nudné, přidejte citron klíny nebo máta listy.

Chcete-li koupit Phen375 z oficiální webové stránky

Pan bílý chléb a těstoviny

Vysekávání všechny výrobky bílé zrno – bílé rýže, špagety, sendviče rohlíky – budou okamžitě zeštíhlení je proto jednoduché sacharidy v těchto potravinách způsobují nadýmání, zejména kolem břicha. Jednoduché sacharidy způsobit zmatek na váhu, protože jsou to velmi rychle, stravitelné, takže si hlad a pravděpodobnější, že budou později přejídat.

Chcete-li jít o krok dál, místo co nejdříve nahradit zdravější a přesto stále spuštění nafouknutí celozrnné pečivo, zeleninu nahradit za týden. Tímto způsobem, kuřecí sendvič se stává kuřecí salát a čipy a dip proměnit v mrkev a dip. Komplexní sacharidy ze zeleniny jsou stráven pomaleji, takže zůstanete déle, plné. A proto, že vegetariáni jsou převážně vodu, také pomoci odplavit přebytek vody váhu.

Udělat Cardio 30 minut denně

Jakékoliv cvičení, která dostane vaše tepová frekvence se bude spalovat kalorie. Ale budete používat více kalorií vybíráte kardio rutina, která se zabývá více svalů najednou.

Tři uvažovat: spinning, kardio kickboxu a boot camp cvičení. Půl hodiny každého z pochodní 200 až 300 kalorií při tónování paže, nohy a jádro, takže vše, co se zdá, uhlazenější a přísnější.

Shoříš ještě více kalorií na relaci, pokud vaše cvičení zahrnuje interval školení: střídání krátkých dávkách intenzivní kardio s pomalejší aktivitou. Odborníci nejsou jisti, proč to funguje, ale trenéři přísahají na to.

Chcete-li koupit Phen375 z oficiální webové stránky

Pít kávu za hodinu před

To je jedinou výjimkou z pravidla stick do vody pouze: stejně jako kávu běžet ráno v práci produktivnější, pre-exercise šálek java s lapačem z odstředěného mléka (asi 11 kalorií) nebo černá (pouhých 5 kalorií) vám dodají cvičení. Spálíte víc kalorií, aniž by si uvědomil jste sami odsouváme těžší.

36 Kliků a výpady každý druhý den

Tyto sponky tělocviku pomůže, tvarovat svaly, takže bude sportovní zjednodušený vzhled. Tři sady 12 každého cvičení každý druhý den. Push-up cíl horní části těla, zatímco výpady práce zadek, boky a stehna. Rychlý tip: Zkontrolujte, zda vaše záda a nohy zůstanou v přímém směru po kliků; to bude zlepšit svalový tonus. Také můžete vytvořit ještě více svalů s výpady podržíte činky v každé ruce a přitom jim.

30 Minut spát více v noci

Že navíc půl hodiny, ať už spíte, 5 hodin nebo 8, lze aktualizovat dost, které vám umožní lepší výběr potravin (jinými slovy, žádný rychlý cukr fix k snídani za energii) a nebude cítit apatické a přeskočit do tělocvičny. Klidnější spánek (7 až 8 hodin je nejlepší) také zvyšuje váš metabolismus. A vzhledem k tomu, že vaše tělo vytváří svalovou hmotu a současně vám Dospat, spánku se rovná lepší svalový tonus.

Chcete-li koupit Phen375 z oficiální webové stránky

Učinit jednu oběť potravin

Vysekávání jednu odpustky – například čipy máte s obědem nebo čokoládový dezert jíst po večeři – může odečíst pár stovek kalorií z potravy, což znamená méně měkká tuková tkáň. "Vaše tělo ani nevšimnete jejich nepřítomnosti."

Nepřidávat nechte fotoaparát liber

Zatlačte bradu dopředu, držte ruce od těla a zase trochu bokem od fotoaparátu s jednu nohu před druhou.

Získejte tenčí v hodinách

Vážně. Tyto účinky hubnutí nemusí být trvalé, ale pomůže vám hledat teplejší tu džíny na velmi krátké.

Jíst lososa k obědu

Je plná živin, které vybudovat svalový tonus a dát kůži zdravou barvu. Někteří odborníci na výživu tvrdí, vaše tvář vypadat trochu více tvarovanou podat okamžitě spotřebovává část (nezáleží, jak se vaří).

Chcete-li koupit Phen375 z oficiální webové stránky

Postav se zpříma

Udržet tuhou páteř a ramena, zatímco sání v břiše směrem k páteři vám štíhlejší, více racionální střed.

Dřepy a sedy-lehy

Kulturisté použít tuto techniku před soutěží, protože přidá definici do svalu. Se třemi sadami 12 každého cvičení utáhnout abs, zadek a nohy dočasně.

Chcete-li koupit Phen375 z oficiální webové stránky