Jak Zmniejszyc Rozmiar Piersi U Mężczyzn

Powiększenie piersi u mężczyzn może być spowodowane przez wiele rzeczy. Pierwsze dwa, które przychodzą na myśl są zaburzenia hormonalne i nadwagą.

Oczyścić diety. Pierwszą rzeczą do zrobienia jest pozbyć się wszystkich śmieci żywności, szybkie jedzenie i tłustego od diety, w tym coś, że jest głęboko smażone, wysoko przetworzonych, bardzo wyrafinowane i bogate w tłuszcze nasycone. Jedz owoce, warzywa, pełnoziarniste i lean źródeł białka i pić dużo wody.

Ginekomastia jest niezbyt często hormonem równowagi w dorosłych i dorastających samców powodujący tkanki piersi się rozwijać w sposób, który jest podobny do tkanki piersi u kobiet. W sprawach dotyczących osób dorosłych lub starszych nastolatków to może być oznaką poważne schorzenie zdrowia takich jak rak przysadki, nadnerczy, lub jąder. W młodych nastolatków to zwykle tymczasowy problem spowodowany zmian hormonalnych, związanych z dojrzewania.

Czy jakieś cardio. Wykonać ćwiczenia aerobowe trzy do czterech razy w tygodniu przez 45-60 minut. To może być, spacerowe, kolarstwo, pływanie, wioślarstwo, schodów wstępnej lub coś można znaleźć przyjemne.

Czy pompki. Pracy mięśni klatki piersiowej buduje klatki piersiowej, spłaszczenie klatki piersiowej i też spalić trochę kalorii, ponieważ mięśni jest aktywnych metabolicznie. Położyć się na brzuchu. Połóż dłonie przy ramionach ze zgiętymi w łokciach. Zachować swoje ciało prosto, jak Twoje ciało w powietrzu aż ręce blokady. Teraz powoli opuść się, dopóki nie jesteś tuż nad ziemią i powtórz.

Wyciskania. Połóż się na ławce treningu z paska na szafie bezpieczeństwa. Połóż dłonie o tuż obok siebie szerokość ramion. Podnieść poprzeczkę i rozszerzyć swoje ręce nad ciała powyżej klatki piersiowej. Powoli opuść bar, aż do około cal powyżej klatki piersiowej. Podnieś ją tworzyć kopię zapasową i zrobić szereg powtórzeń.

Zrobić wizytę u lekarza. Ginekomastia jest stanem, gdzie ma równowagi estrogenów i testosteronu w organizmie mężczyzny, który powoduje powiększenie piersi. Lekarz może przepisać leki, które pomogą zrównoważyć poziom hormonów.

Kliknij tutaj, aby kupić Gynexin z oficjalnej strony internetowej

Potężny porady tracić swój Boobs człowieka

Człowieka nie można stracić cycki wykonując gazillion ćwiczeń klatki piersiowej, podobnie jak nie można stracić tłuszczu z brzucha przez robienie situps nieograniczone, ponieważ zmniejszenie miejscu jest mitem. Człowiek cycki to po prostu tłuszczu tkanki obejmujące mięśnie klatki piersiowej i ponieważ nie spalić tłuszcz lokalnie, trzeba obniżyć ogólną tkanki tłuszczowej je stracić.

Tak dobry stary stylu strategie utratę tłuszczu stosuje się: Jeśli ilość kalorii spożywanych pokarmów jest niższa niż kwota kalorii organizm spala, możesz stracić tłuszcz i w ten sposób również twój mężczyzna cycki. Tu są 2 zaawansowane wskazówki, które można błyskawicznie tworzyć deficyt kaloryczny, a także dodatkowe trzecie końcówki, które postaram się wyjaśnić.

1. Jeść zdrowsze. Boobs człowieka są prawie zawsze wynikiem lat jedzenia fast foodów, które zawierają więcej kalorii niż całej żywności. To nie znaczy, trzeba przestać jeść fast foodów na zawsze stracić twój mężczyzna piersi, ale musisz jeść dużo zdrowsze większość czasu.

Więcej mięsa, kurczak, ryby, warzywa i owoce. Nie trzeba skręcić w jedną z tych nazistów paleo – ziarna są w porządku, jeśli można je jeść z umiarem.

Mniej śmieci, alkohol i sody. 2 piwa i burger, gdy wyjście z przyjaciółmi jest w porządku, ale codziennie 6 pack i danie jest oczywiste no-go.

2. Uzyskać silniejszy. Jeden, wielkość mięśni jest bezpośrednio związane z zyski siły i tak coraz silniejszy na ławeczkę, ty będziesz "kształt" klatki piersiowej. Dwa, większą wagę uniesieniu, tym więcej kalorii spalisz w treningu. Trzy, trening siłowy promuje zdrowszych wyborów żywieniowych i sprawia, że lepiej trzymać się diety.

3. Utrwalić swoją postawę,. Przez cały dzień pracy przy komputerze można zacisnąć mięśnie klatki piersiowej i powodować slouching ramiona, które następnie sprawi, że Twoje piersi człowiek wygląda gorzej. Jest to podobne do siedzi jak nadmiar może powodować zacisnąć mięśnie biodra i brzuch szukać większego w wyniku. Jeśli spojrzeć na SL Państwa Vlad postawy, to jasne, że jego górnej oparcia jest celniej po zrobieniu StrongLifts 5 5.

Przyzwyczaić się do posiedzenia i chodzenie z ramion tył zamiast pozwolić im garbić cały czas. Codziennie zwichnięcia barku z zespołem oporu w połączeniu z niskim bar kuca 3 x / tydzień będzie również poprawić swoją postawę dramatycznie.

Nie przejmuj się ginekomastia – człowiek cycki spowodowane przez obniżenie testosteronu i estrogenów wzrost od podejmowania niektórych leków lub sterydy nadużycie.

Kliknij tutaj, aby kupić Gynexin z oficjalnej strony internetowej