Ako Znížiť Veľkosť Mužského Prsníka

Zväčšené prsia u mužov môže byť spôsobené niekoľko vecí. Prvé dve, ktoré prichádzajú na myseľ sú Hormonálne poruchy a nadváha.

Vyčistiť vaša strava. Prvá vec, ktorú urobiť, je zbaviť všetky nezdravé jedlo, fast food a vysokým obsahom tuku potravín zo svojej stravy, vrátane čokoľvek, čo je hlboké vyprážané, vysoko spracované, vysoko rafinované a vysokým obsahom nasýtených tukov. Jesť ovocie, zelenina, celé zrná a lean zdrojom bielkovín a piť veľa vody.

Gynekomastia je nezvyčajné hormonálna nerovnováha u dospelých a dospievajúcich mužov, ktorá spôsobuje prsné tkanivo rozvíjať spôsobom, ktorý je podobný prsného tkaniva u žien. V prípadoch týkajúcich sa dospelých alebo starších teenagerov, to môže byť príznakom závažné základné zdravotný stav ako je rakovina hypofýzy, nadobličiek, alebo semenníky. V mladých tínedžerov, je zvyčajne spôsobené hormonálne zmeny súvisiace s pubertou dočasný problém.

Urobiť nejaké cardio. Vykonávať aeróbne cvičenie štyrikrát týždenne 45 až 60 minút. To môže byť, jogging, cykloturistiku, plávanie, veslovanie, schodiskové stupňujú alebo čokoľvek môžete nájsť príjemné.

Robiť kľučky. Pracovať hrudníka svaly stavia hrudníka, narovná hrudníka a tiež spáliť nejaké kalórie, pretože sval je metabolicky aktívny. Ľahnite si na brucho. Položte ruky vedľa ramená s kolená ohnuté. Udržujte svoje telo ako vytlačit svojho tela vo vzduchu do ruky uzamykateľná rovno. Teraz pomaly si spodnú až budete tesne nad zemou a opakovať.

Robiť lavicu. Ležať na lavičke cvičenie s barom na bezpečnosť stojane. Položte ruky o tesne okolo seba na šírku ramien. Zrušiť do baru a rozšíriť svoje ruky cez vaše telo nad svojej hrudi. Pomaly znížiť latku, pokiaľ ide o palec nad svojej hrudi. Zdvihnite ho späť a urobiť sériu opakovaní.

Dohodnúť lekára. Gynekomastia je stav, kde existuje nerovnováha estrogén a testosterón v mužské telo, ktoré má za následok zväčšenie prsníkov. Váš lekár môže predpísať lieky, ktoré môžu pomôcť vyrovnať vaše hladiny hormónov.

Kliknite tu kúpiť Gynexin z oficiálnej webovej stránky

Silný tipy schudnúť váš muž prsia

Nemôžete prehrať váš muž prsia tým gazillion hrudník cvičenie, rovnako ako nemôžete prehrať brušný tuk tým nekonečné situps, pretože miesto zníženie je mýtus. Muž prsia je len tukové tkanivo pokrývajúce vaše svaly hrudníka a pretože nemôže spáliť tuk lokálne, budete musieť znížiť vášho celkového telesného tuku stratiť.

Tak dobré staré staromódny stratégií tuku stratu uplatniť: Ak množstvo kalórií, ktoré jete je nižšia ako výška kalórie si telo spaľuje, budete stratiť tuk a teda aj váš muž prsia. Tu sú 2 silný tipy môžete použiť, aby okamžite vytvoriť kalorický deficit, plus extra tretí tip, ktorý som ti to vysvetlím.

1. Jesť zdravšie. Muž prsia sú takmer vždy výsledkom rokov jesť nezdravé potraviny, ktoré obsahujú viac kalórií ako whole foods. To neznamená, že musíte prestať jesť nezdravé jedlo navždy stratiť svoje muža prsia, ale budete musieť jesť veľa zdravšie väčšinu času.

Viac mäso, kuracie mäso, ryby, vegetariáni a ovocie. Nemusíte sa zase do jedného z tých paleo nacisti – zrná sú v poriadku, ak budete jesť s mierou.

Menej nevyžiadanej, alkohol a sóda. 2 pivá a burger keď von s priateľmi je fajn, ale denne 6 pack a TV večera je zrejmé no-go.

2. Nezosilnejú. Jeden, svalovej hmoty je priamo úmerná sile zisky a tak dostáva silnejší na Bench Press, budem "tvar" vašej hrudi. Dva, väčšiu váhu zdvihnete, tým viac kalórií spálite na tréningu. Tri, silový tréning podporuje zdravšie voľby potravín a robí vás držať diétu lepšie.

3. Opraviť vaše držanie tela. Pracoval celý deň za počítačom môže dotiahnuť vaše svaly hrudníka a spôsobiť slouching ramená, ktoré potom bude váš muž prsia vyzerať horšie. To je podobné ako nadmerné sedenie môže spôsobiť hip svaly sprísniť a bruchu vyzerajú väčšie ako výsledok. Ak sa pozriete SL členské Vlad držanie tela, je jasné chrbte Horné je rovnejší po tom StrongLifts 5 5.

Zvyknúť si na sedenie a chôdza s ramená späť miesto nájmu je jednička celú dobu. Denné rameno dislokácie s odolnosť kapely spolu s nízke bar drepy 3 x / týždeň tiež zlepší vaše držanie tela dramaticky.

Nerobte si starosti gynekomastia – muž prsia spôsobené znižuje testosterón a estrogén zvýšeniu z užívania niektorých liekov alebo steroidov zneužitia.

Kliknite tu kúpiť Gynexin z oficiálnej webovej stránky